Samsung Checkout on TV: nowy sposób płatności za pośrednictwem telewizora

Samsung Checkout on TV: nowy sposób płatności za pośrednictwem telewizora

Samsung Checkout on TV: nowy sposób płatności za pośrednictwem telewizora
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
28.08.2015 11:43

Od wielu lat firma Samsung zajmuje czołowe lokaty wśród międzynarodowych producentów zaawansowanych Smart TV. Dzięki najnowszemu jest wygodną dla użytkowników usługą płatności za pośrednictwem telewizora.

„Samsung Checkout on TV”. został opracowany od zera, tak aby zapewniać łatwe i bezpieczne korzystanie z usług płatniczych za pomocą telewizora. Obsługuje większość kart kredytowych i debetowych, jak również PayPal oraz inne metody płatności zdalnych. Dokonując zakupów, a następnie płatności za pośrednictwem telewizora, nie trzeba wychodzić z domu. Użytkownik dokonuje płatności w zaledwie trzech prostych krokach: wybrać przedmiot zakupu, następnie nacisnąć przycisk „Pay Now”, a na koniec wprowadzić PIN do karty.
„Samsung Checkout on TV”. zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo. Mogą mieć pewność, że ich osobiste informacje dotyczące płatności są chronione. Firma Samsung nawiązała współpracę z PayPal w celu oferowania szybkich i pewnych płatności. Co więcej, informacje osobiste i wrażliwe chronione są poprzez Samsung Secure Keyboard.

_ Źródło: Samsung / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)