Samsung AQV09KBBN - klimatyzator serii K z modułem Wi-Fi i filtrem Full HD

Samsung AQV09KBBN - klimatyzator serii K z modułem Wi‑Fi i filtrem Full HD

Samsung AQV09KBBN - klimatyzator serii K z modułem Wi-Fi i filtrem Full HD
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.08.2012 11:04

Samsung wprowadził na rynek nowy klimatyzator ścienny serii K, który posiada wbudowany moduł WI-Fi, umożliwiający sterowanie urządzeniem za pośrednictwem sieci. Klimatyzator ma oferować unikalne funkcje oczyszczania powietrza, niwelując do 90% cząsteczek kurzu, a także bakterie, wirusy i grzyby. Urządzenie charakteryzuje się klasą energetyczną A+++.

Nowy model klimatyzatora ściennego AQV09KBBN serii K posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu może być sterowany za pośrednictwem sieci zarówno z domu, jak i poza nim. Do sterowania można wykorzystać smartfon, który po zainstalowaniu specjalnej aplikacji działa jak pilot i lokalnie oraz zdalnie kontroluje większość funkcji klimatyzatora.

Charakterystyczną cechą nowego modelu Samsung serii K jest filtr Full HD, który ma sprawiać, że powietrze nawiewane przez klimatyzator jest wolne od kurzu. Producent zapewnia, że zastosowanie jonizatora S-Plasma ion zapewnia efektywne oczyszczanie powietrza, usuwa aż 90. cząsteczek kurzu, a także neutralizuje patogeny i zanieczyszczenia biologiczne obecne w powietrzu, takie jak bakterie, wirusy, grzyby oraz alergeny.

Korzystanie z klimatyzatora może wydawać się skomplikowane, ponieważ ustawienie optymalnej temperatury zależy także od wilgotności powietrza, czy subiektywnego poczucia komfortu. Nowe urządzenie firmy Samsung oferuje funkcję d’light cool, która sama ma wykonać potrzebne pomiary i ocenić jakie parametry należy ustawić. Dostępna jest także funkcja good’sleep, dostosowująca ustawienia do fazy snu domowników. Producent zapewnia, że klimatyzatory serii K charakteryzują się niezwykle cichą pracą.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dzięki zastosowaniu technologii Smart Inverter urządzenie ma pozwalać zaoszczędzić do 80. energii w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych ma być to możliwe dzięki sprężarce, która na bieżąco i szybko reaguje na zmiany. Zastosowano również technologię Zero Standby Power, która ma dbać o niemal zerowy pobór energii w stanie czuwania urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 6 088 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)