Samolot awaryjnie lądował. Wszystko przez histerię pasażerki [Wideo]

Samolot awaryjnie lądował. Wszystko przez histerię pasażerki [Wideo]

Samolot awaryjnie lądował. Wszystko przez histerię pasażerki [Wideo]
Źródło zdjęć: © Youtube.com
04.11.2019 10:41, aktualizacja: 04.11.2019 11:25

Piloci samolotu linii JetBlue byli zmuszeni do awaryjnego lądowania po tym, jak jedna z pasażerek wpadła w histerię. Kobieta krzyczała, że maszyna wkrótce się rozbije i wszystkim na pokładzie grozi niebezpieczeństwo. Poniżej możecie zobaczyć wideo.

Do incydentu doszło w trakcie lotu samolotem linii JetBlue z Dominikany do Nowego Jorku. Piloci Airbusa A321 podjęli decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku Fort Lauderdale/Hollywood na Florydzie. Wszystko z powodu histerycznego zachowania jednej z pasażerek będących na pokładzie maszyny.

- On się rozbije! Spójrzcie na swoje monitory! Wszyscy jesteśmy w wodzie! - krzyczała pasażerka.

Świadkowie postanowili nagrać zachowanie kobiety. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo, w którym pasażerka straszy ludzi obecnych na pokładzie.

Po awaryjnym lądowaniu kobieta została wyprowadzona z samolotu. Pozostali podróżni kontynuowali podróż do Nowego Jorku. Pasażerka trafiła do lekarza, który miał ocenić jej stan psychiczny. Jak na razie nie ma informacji co było przyczyną ataku paniki u kobiety. Podejrzenia, że była ona pod wpływem środków odurzających, nie zostały potwierdzone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)