Saeco Minuto - wyjątkowo kompaktowy ekspres do kawy

Saeco Minuto - wyjątkowo kompaktowy ekspres do kawy

Saeco Minuto - wyjątkowo kompaktowy ekspres do kawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.07.2013 14:45

Automatyczny ekspres do kawy Minuto łączy w sobie dużą pojemność (1,8 l, 250 g i 15 porcji) z kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi (21,5 cm szerokości, 33 cm wysokości i 42,9 cm długości).

W zależności od wybranego modelu, ekspres wyposażony jest w klasyczny lub automatyczny system spieniania mleka, odpowiedni do preferowanego sposobu przygotowania mleka. Minuto wyposażony został w szybko nagrzewający się bojler, który umożliwia zaparzenie kawy tuż po spienieniu mleka (lub odwrotnie).

Inteligentny system mielenia automatycznie dostosuje parametry cyklu mielenia do użytej mieszanki. Dodatkowo oferuje 5 ustawień stopnia zmielenia, od kawy najdrobniej zmielonej - dla amatorów gęstego espresso - po grubiej zmieloną - do przygotowania delikatniejszej café crème. Mechanizm regulacji wysokości wylewki (zakres od 70-14. mm) umożliwia korzystanie z filiżanek i kubków o różnych rozmiarach i kształtach.

Ekspres Minuto posiada wyświetlacz zaopatrzony w funkcję pamięci Memo. Rozwiązanie to umożliwia automatyczny wybór rodzaju kawy i dowolne programowanie parametrów parzenia, takich jak długość zaparzania, intensywność oraz temperatura (ostatnia opcja dostępna wyłącznie w ekspresach Minuto z systemem automatycznego spieniania mleka).

Zarówno tackę ociekową, jak i pojemnik na odpadki można myć w zmywarce. W pełni automatyczny program płukania i usuwania kamienia ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, natomiast dzięki dostępowi z boku urządzenia mamy możliwość czyszczenia i smarowania wyjmowanego systemu parzenia.

Rekomendowana cena detaliczna brutto HD8761/09 wynosi 1799 PLN
Rekomendowana cena detaliczna brutto HD8762/09 wynosi 1999 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)