Ruter FRITZ!Box Fon WLAN 7270 za 1 euro

Ruter FRITZ!Box Fon WLAN 7270 za 1 euro

08.12.2008 15:31, aktual.: 08.12.2008 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Operator telefonii internetowej iFON przygotował nowe promocje kierowane do użytkowników domowych i firm. Umożliwiają one zakup rutera FRITZ!Box Fon WLAN 7270 w cenie niższej od zaleceń producenta. Firmy mogą nabyć to urządzenie już za 1 euro brutto.

Dotychczas promocje związane z zakupem w niższej cenie urządzenia umożliwiającego prowadzenie rozmów kojarzyły się użytkownikom przede wszystkim z telefonią komórkową. Tego typu propozycję zdecydował się również przygotować operator telefonii internetowej iFON. Promocją został objęty wielofunkcyjny ruter firmy AVM, wprowadzony na polski rynek w listopadzie bieżącego roku. O jego rynkowej premierze informowaliśmy w artykule FRITZ!Box Fon WLAN 7270 - nowy ruter od AVM. Promocja, która potrwa od 8 grudnia 2008 roku do 31 stycznia 2009 roku została przygotowana w dwóch wariantach, kierowanych do użytkowników indywidualnych i firm.

Klienci biznesowi, którzy podpiszą umowę na 1. miesięcy i wykupią pakiet w cenie 19 euro miesięcznie mogą nabyć ruter już za 1 euro brutto. Tego typu pakiet umożliwi im przeprowadzenie około 800 minut rozmów w skali miesiąca.

Obraz

Dla użytkowników indywidualnych dostępna jest możliwość zakupu rutera FRITZ!Box Fon WLAN 7270 wraz z pakietem 1000 minut w cenie 189 euro brutto. Nie jest ona związana z koniecznością zawierania umowy. Warto przypomnieć, że cena tego urządzenia, sugerowana przez producenta, kształtuje się na poziomie 249 euro brutto. Funkcjonalność rutera objętego promocją nie jest w żaden sposób ograniczona, co oznacza że można go wykorzystywać również do prowadzenia rozmów poprzez sieci innych operatorów oferujących usługi VoIP.

Promocją jest także objęty starszy model rutera AVM - FRITZ!Box WLAN 7170. Szczegółowe informacje na temat oferty są dostępne na stronie operatora telefonii internetowej iFON.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)