Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej
28.05.2009 15:47, aktualizacja: 28.05.2009 16:27

W najbliższy poniedziałek, 1 czerwca, punktualnie o godz. 10.00, startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Zajęcia plenerowe pt. „Fotografia uliczna”, które odbędą się 6 czerwca, poprowadzi Maciej Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jak fotografować przechodniów, harmonizować w kadrze człowieka z otoczeniem, czy dbać o techniczną stronę fotografowania. Organizatorem akcji jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

Już 1 czerwca, punktualnie o godz. 10.00. rozpoczną się zapisy na drugie zajęcia w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Tym razem Maciej Szal, wykładowca z Warszawskiej Szkoły Fotografii, wprowadzi uczestników w świat „fotografii ulicznej”. 20 pierwszych osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa, będą miały okazję dowiedzieć się jak śledzić i rejestrować ciekawe sytuacje z życia codziennego: fotografować przechodzących nieznajomych, dbać o techniczną stronę fotografowania czy harmonizować w kadrze człowieka z otoczeniem. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Osoby, zainteresowane uczestnictwem w warsztatach plenerowych z zakresu „fotografia uliczna”. powinny wysłać zgłoszenie na adres exilim.warsztaty@zibi.pl w tytule wpisując potwierdzam warsztaty 6 czerwca, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Ze względu na charakter zajęć, ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista uczestników zajęć, zostanie opublikowana na stronie projektu. Osoby, które z przyczyn od nich niezależnych, nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, będą zastępowane przez kolejnych zainteresowanych z listy. Więcej informacji na: www.aparaty-casio.pl

Uczestnicy spotkania mogą zabrać ze sobą swój aparat fotograficzny. Dla tych, którzy go nie posiadają, organizatorzy warsztatów przygotowali sprzęty marki Casio Exilim. Zainteresowani będą mogli wykorzystać je podczas zajęć. Zasadą wypożyczenia aparatu, będzie przedstawienie dokumentu tożsamości. Zdjęcia, które zostaną wykonane podczas spotkania, wezmą udział w konkursie. Na zwycięzcę najciekawszej fotografii czeka profesjonalny aparat cyfrowy Casio Exilim Pro EX-F1. Zasady konkursu, zostaną przekazane uczestnikom przed warsztatami.

Organizatorem projektu jest marka Casio Exilim, partnerem warsztatów - Warszawska Szkoła Fotografii, Patronat Medialny nad inicjatywą objęły –. dziennik Polska, Radio Eska, magazyn fotograficzny Foto Kurier oraz portal fotograficzny Fotografuj.pl i najstarszy serwis informacyjny poświęcony fotografii - SwiatObrazu.pl .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)