Russell Hobbs Purity - połączenie czajnika z filtrem wody

Russell Hobbs Purity - połączenie czajnika z filtrem wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.10.2012 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czysta woda bez chloru i związków metali wydobywa oraz podkreśla aromat każdego napoju. Właśnie tą wiedzą kierowali się projektanci czajnika Purity, marki Russell Hobbs. Dzięki wbudowanej technologii Brita Maxtra umożliwia także filtrowanie wody.

Czajnik Purity to projekt łączący technologię i charakterystyczny design brytyjskiej marki Russell Hobbs z doświadczeniem firmy Brita w zakresie filtrowania wody.

Zintegrowany wkład filtrujący Brita Maxtra nie tylko redukuje zanieczyszczenia w postaci chloru, ołowiu i miedzi, dodatkowo zmiękcza wodę, zapobiega osadzaniu się kamienia na ściankach czajnika. W rezultacie otrzymujemy gorącą i przefiltrowaną wodę gotową do przygotowywania napojów. Czajnik ma wbudowany wskaźnik Brita Memo, który pokazuje, kiedy wkład Maxtra wymaga wymiany.

Wygląd urządzenia podkreśla funkcję filtrowania - przejrzysty zbiornik podświetla się na niebiesko podczas gotowania. Czajnik ma moc 220. W, co umożliwia podgrzanie wody w trzy minuty. Urządzenie wyposażone w zakrytą grzałkę oraz podstawę obrotową 360° z elementem łączącym czajnik z podstawą w centralnym punkcie.

Sugerowana cena detaliczna - 189 złotych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)