Rok Chopinowski na kartach telefonicznych TP

Rok Chopinowski na kartach telefonicznych TP

Rok Chopinowski na kartach telefonicznych TP
18.11.2010 12:37

Ukazały się trzy limitowane, kolekcjonerskie serie kart telefonicznych poświęconych najważniejszemu wydarzeniu kulturalnemu tego roku – 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Telekomunikacja Polska zaprojektowała je wspólnie z Biurem Obchodów Roku Chopinowskiego. Te i inne unikatowe karty telefoniczne można oglądać do 18 grudnia w warszawskiej Kordegardzie.

Karty z dwóch serii zawierają motywy odnoszące się do postaci Fryderyka Chopina. Trzecia seria przedstawia jedną z muzycznych ławeczek, wygrywających utwory kompozytora, rozstawionych wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Karty są dostępne w sprzedaży we wszystkich podstawowych nominałach: 15. 30 i 60 impulsów w cenie odpowiednio - 9, 15 i 24 zł.

Obraz

Specjalne edycje kart telefonicznych TP towarzyszą wielu ważnym dla Polaków wydarzeniom. TP m.in. co roku wydaje serię 10. specjalnych kart przeznaczonych na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Fundacji Orange wydana została seria kart, z których część dochodu (2 zł od każdego egzemplarza) przeznaczona została na akcję "Dźwięki Marzeń" wspierającą dzieci z wadami słuchu. Od wielu lat w ramach projektu "Telefon do Mamy" TP rozdaje za darmo karty telefoniczne dzieciom w szpitalach, aby mogły zadzwonić do swoich bliskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)