Robot 3.0 Electrolux PUREi9 - rewolucyjne rozwiązania zmieniające codzienność

Robot 3.0 Electrolux PUREi9 - rewolucyjne rozwiązania zmieniające codzienność

Robot 3.0 Electrolux PUREi9 - rewolucyjne rozwiązania zmieniające codzienność
Źródło zdjęć: © Electrolux
01.09.2017 15:58, aktualizacja: 02.10.2017 16:35

Prosty, zdrowy i zrównoważony styl życia to nadchodząca przyszłość każdego domu. Przyszłość, która coraz szybciej staje się teraźniejszością. Electrolux stworzył wizję inteligentnego domu, wyposażonego w urządzenia ułatwiające codzienność. Jednym z pierwszych jego elementów jest automatyczny robot odkurzający trzeciej generacji: PUREi9.

Niezastąpione rozwiązania przeszłości

Pierwsze komputery zajmowały cały pokój, a do ich obsługi potrzeba było wykwalikowanych pracowników. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez laptopa czy telefonu komórkowego. Przykłady można mnożyć: zmywarki, pralki, a także…odkurzacze. Kiedyś przedmioty te były innowacyjne, dziś nie pamiętamy czasów gdy ich nie było. Dlatego inżynierowie Electrolux nieustannie analizując zmieniające się trendy i oczekiwania konsumentów wprowadzają nowe technologie, które oszczędzają czas i usprawniają życie. Taki właśnie jest najnowszy robot odkurzający trzeciej generacji Electrolux PUREi9.

Inteligentna technologia teraźniejszości

Rozwiązania przeznaczone do domu inteligentnego, przede wszystkim wychodzą naprzeciw ludziom zapracowanym, którzy muszą sprawnie łączyć liczne codzienne obowiązki. Poczucie wygody, ale też bezpieczeństwa może dać świadomość powrotu do idealnie wysprzątanego mieszkania. Konstruując najnowszego robota Electrolux stworzył i opatentował inteligentną technologię 3D Vision™, która pozwala na dokładne przeanalizowanie w trzech wymiarach układu pomieszczenia i tworzenie cyfrowej mapy pozwalającej na omijanie przeszkód i wysokich spadków podłoża. Ponadto precyzyjnie zaplanowana trasa uniemożliwi wielokrotne odkurzanie tego samego miejsca.

289207693879879738
© Electrolux

Dodatkowo system napędowy ClimbForceDrive pozwala na pokonywanie przeszkód o wysokości do 2,2 cm. Teraz wysokie dywany czy progi nie będą stanowiły żadnego problemu na drodze do zapewnienia czystej nawierzchni.

Trójkąt to nowe koło

Koło wynalezione w połowie IV tysiąclecia p.n.e. zrewolucjonizowało transport. Było przełomem w dziejach ludzkości, z którego korzystamy do dnia dzisiejszego. Podobna rewolucja następuje w myśleniu o sprzątaniu z robotem Purei9. Nowatorski, trójkątny kształt Trinity Shape ™ oraz szczotka PowerBrush mają przede wszystkim usprawnić jego pracę i zapewnić możliwość dotarcia do dotychczas trudno dostępnych miejsc: w narożniki, a nawet w wąskie szczeliny. Robot nie odbija się od ścian, docierając do wszystkich zakamarków.

Zdalne sterowanie

Dzięki internetowi i aplikacjom mobilnym komunikacja z wieloma urządzeniami jest możliwa z poziomu smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Robot trzeciej generacji PUREi9 utrzymuje łączność z aplikacją mobilną na smartfony. Pozwala ona na programowanie harmonogramu sprzątania oraz obsługiwanie urządzenia z dowolnego miejsca na świecie za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu zawsze możliwy jest powrót do czystego domu. Tym samym oszczędzamy tak cenny czas, który przeznaczymy dla siebie, lub chwile z bliskimi, mając jednocześnie spokój i pewność, że nasz dom jest idealnie czysty.

289207693880141882
© Electrolux

Cena: 3999 zł.

Więcej na stronie: nowy-porzadek.pl.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)