realme GT Neo 3 150W: nie uwierzysz, jak szybko się ładuje! [TEST]

Konstanty Młynarczyk

16.06.2022 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bateria pusta, a masz tylko 5 minut do wyjścia? Z tym telefonem to nie jest problem.

Co można zrobić w pięć minut? O, mnóstwo rzeczy! Można napić się herbaty, przejechać niemal 11 kilometrów na autostradzie, albo jedną przecznicę w centrum Warszawy w godzinach szczytu, można nawet przeżyć swoje pięć minut sławy. Wiem natomiast, czego nie można. W pięć minut nie da się naładować do połowy baterii smartfonu. Nie da się, prawda?

Dziś chcę podzielić się z wami moim dogłębnym zdziwieniem dotyczącym tego oto smartfonu: realme GT Neo 3. Co mnie w nim zdziwiło? Co uznałem za dobre i złe, a co za brzydkie?

Testujemy realme GT Neo 3, smartfon z niesamowicie szybkim ładowaniem

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Bardzo ciekawy telefon, który może przypaść do gustu niemal każdej grupie użytkowników. Ma dobry aparat, oferuje solidny zestaw funkcji, zapewnia wydajność w sam raz do grania - i nie tylko. No i wreszcie, to ładowanie! Z takim tempem wyczerpana bateria nie jest problemem, nawet jeśli zauważy się to dosłownie na chwilę przed wyjściem z domu. Czyżby kolejny hit od realme?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)