Razer Abyssus - tania, klasyczna mysz dla graczy

Razer Abyssus - tania, klasyczna mysz dla graczy

Razer Abyssus - tania, klasyczna mysz dla graczy
Źródło zdjęć: © razerzone.com
12.11.2009 12:27, aktualizacja: 15.11.2009 20:42

Firma Razer zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych dla najbardziej wymagających użytkowników zaprezentowała swoją najnowszą mysz komputerową – model Abyssus. Jest dedykowana graczom...

Firma Razer zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych dla najbardziej wymagających użytkowników, zaprezentowała swoją najnowszą mysz komputerową – model Abyssus. Jest dedykowana graczom, dla których liczy się przede wszystkim szybkość, precyzja oraz czas reakcji. Łączy w sobie prostotę wykonania oraz zaawansowany sensor optyczny 3,5G, który zapewnia rozdzielczość nawet do 3500 dpi, prędkość na poziomie 60-120 cali/s oraz akcelerację 15 g. Producent podkreśla również jej klasyczny wygląd.

Razer Abyssus przede wszystkim wyróżnia się klasycznym wyglądem i prostotą wykonania. Producent przyzwyczaił już użytkowników do wygodnego sposobu sterowania funkcjami gier za pomocą szeregu praktycznych dodatkowych przycisków. Jednak w tym modelu ich nie znajdziemy. Mysz oferuje standardowe 3 programowalne przyciski i rolkę. Przyciski są duże i posiadają antypoślizgową konstrukcję. Dodatkowo pod spodem myszy znajdują się dwa specjalne przełączniki służące do szybkiej zmiany ustawień częstotliwości oraz rozdzielczości bez wgrywania sterowników.

Abyssus została wyposażona w interfejs USB oraz laserowy sensor 3,5G, który zapewni rozdzielczość do 350. dpi, prędkość na poziomie 60-120 cali/s oraz akcelerację 15 g. Dzięki technologii 1000 Hz Ultrapolling czas reakcji myszy wynosi 1 ms. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano specjalne teflonowe ślizgacze Zero-acoustic Ultraslick, które mają zagwarantować perfekcyjny poślizg i precyzję sterowania.

Razer Abyssus dedykowana jest zarówno dla graczy lewo- jak i praworęcznych. Mysz dostępna jest już w Chinach, a światowa premiera odbędzie się pod koniec grudnia 2009. Aktualnie można ją kupić w przedsprzedaży w cenie 39,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)