Przyznano nagrody dla najbardziej innowacyjnych urządzeń

Przyznano nagrody dla najbardziej innowacyjnych urządzeń

Przyznano nagrody dla najbardziej innowacyjnych urządzeń
01.12.2009 16:29

Nagrody CES Innovations Design and Engineering to prestiżowe wyróżnienia przyznawane od 1976 r. najbardziej innowacyjnym urządzeniom w dziedzinie elektroniki użytkowej. Ich fundatorem jest Consumer Electronics Association (CEA) - organizator największych targów elektroniki konsumenckiej na świecie International CES 2010

Nagrody CES Innovations Design and Engineering stanowią wyraz uznania dla najciekawszych, najbardziej efektownych i nowatorskich osiągnięć w dziedzinie projektowania i zaawansowanej inżynierii. Zgłoszone produkty oceniane są przez grono niezależnych designerów, inżynierów i przedstawicieli mediów. W 200. r. - w oparciu o kryteria takie, jak funkcjonalność, estetyka, zalety techniczne i unikalność projektu - jury przyznało nagrody w 23 kategoriach.

Obraz
© (fot. cesweb.org)

Nagrodzone produkty zaprezentowane zostaną podczas targów International CES 201. w Hali Głównej. Targi te odbywają się 7-10 stycznia 2010 roku w Las Vegas.

International CES 201. to największe i jedne z najstarszych targów elektroniki użytkowej, organizowane corocznie w Las Vegas. Podczas targów zostanie pokazany sprzęt elektroniczny z ponad 30 kategorii produktowych z zakresu cyfrowej rozrywki, wysokiej jakości audio, gier komputerowych oraz wielu innych.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Consumer Electronics Association (CEA) będąca zrzeszeniem 2200 korporacyjnych członków, przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw w branży elektroniki użytkowej. Zeszłoroczne targi przyciągnęły 2700 firm z ponad 140 krajów oraz ponad 113 tys. odwiedzających.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)