Przyjemne wibracje, bezpieczeństwo gratis

Przyjemne wibracje, bezpieczeństwo gratis

Przyjemne wibracje, bezpieczeństwo gratis
15.04.2008 09:05, aktualizacja: 15.04.2008 10:16

Jeśli mamy na uwadze swoje bezpieczeństwo, a nie chcemy rezygnować z
przyjemności słuchania muzyki, zainteresować nas mogą ciekawe
słuchawki, które nie zatykając naszych uszu dostarczają niezapomnianych
wrażeń muzycznych.

*Wszyscy wiemy jak niebezpieczne jest przemieszczanie się po mieście ze słuchawkami na uszach. Często w takich sytuacjach nie słyszymy nic poza muzyką, także znajdując się na drodze jako rowerzyści czy piesi nie mamy praktycznie żadnych szans aby wykonać jakąkolwiek reakcję w sytuacji zagrożenia. *
Jeśli mamy na uwadze swoje bezpieczeństwo, a nie chcemy rezygnować z przyjemności słuchania muzyki, zainteresować nas mogą ciekawe słuchawki, które nie zatykając naszych uszu dostarczają niezapomnianych wrażeń muzycznych. Jest to możliwe dzięki wibracjom skierowanym do ucha wewnętrznego, przekazującym do niego czysty dźwięk.

|

Obraz

|
| --- |

Taki sposób słuchania muzyki sprawia, że bez problemu poradzimy sobie z wyodrębnieniem wszystkich dźwięków pochodzących z otoczenia, w którym się znajdujemy, także podczas odsłuchiwania naszych ulubionych utworów możemy jednocześnie prowadzić konwersacje.

Produkt wyposażony jest w standardowe złącze jack 3,5 mm i współpracuje z większością dostępnych odtwarzaczy audio. Bateria urządzenia ładowana jest poprzez interfejs USB i pozwala maksymalnie na 8 godzin jego działania. Użytkownik z pośród trzech dostępnych opcji może wybrać najbardziej odpowiadający mu poziom natężenia wibracji. Cena słuchawek kształtuje się na poziomie 100 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)