Przygotujcie się na rewolucję w grach - PlayStation w 360 stopniach

Przygotujcie się na rewolucję w grach - PlayStation w 360 stopniach

Przygotujcie się na rewolucję w grach - PlayStation w 360 stopniach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.06.2016 10:09, aktualizacja: 15.06.2016 15:06

O tym, że Sony przygotowuje własne gogle VR wiadomo już od dawna. Jednak podczas trwającej właśnie konferencji E3, japońska firma pochwaliła się datą ich premiery oraz ich ceną.

*O tym, że Sony przygotowuje własne gogle VR wiadomo już od jakiegoś czasu. Jednak podczas trwającej właśnie konferencji E3, japońska firma pochwaliła się datą ich premiery oraz ich ceną. * Gogle PlayStation VR mają zadebiutować na amerykańskim rynku 1. października i będą kosztowały 399 dolarów (w Polsce to około 1780 w przedsprzedaży). Wraz z nimi zadebiutować ma 50 gier, wśród których można wymienić Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission, Batman Arkham VR, Farpoint, Adrift, Get Even, Robinson: The Journey czy Resident Evil 7 Biohazard.
Sterowanie w większości z nich ma odbywać się przy pomocy kontrolera Move, ale niektóre wykorzystywać będą też specjalny kontroler przypominający swoim wyglądem pistolet.

Niestety, 39. dolarów za gogle nie wystarczy do tego, by zacząć przygodę z VR w wydaniu Sony. Do tego potrzebna będzie jeszcze kamera i jeden ze wspomnianych wyżej kontrolerów, możliwe jednak, że znajdą się one w zestawie promocyjnym, jaki ma trafić na rynek po debiucie gogli.

jb

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)