Przygotuj się na premierę "Gwiezdnych wojen". Doskonały prezent dla fanów

Przygotuj się na premierę "Gwiezdnych wojen". Doskonały prezent dla fanów
Źródło zdjęć: © YouTube

09.12.2017 11:51, aktual.: 13.12.2017 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do premiery najnowszej części "Gwiezdnych wojen" wszyscy fani odliczali dni i godziny. Długo wyczekiwana produkcja to świetna okazja dla każdego, kto kocha kosmiczne starcia sił dobra i zła, by zaopatrzyć się w nietuzinkowe gadżety. Mamy dla was kilka propozycji "gwiezdnych kubków". Oto one!

Zwarte oddziały szturmowców były odpowiedzialny za utrzymanie porządku w Galaktyce, a ich lojalność i wygląd budziły przerażenie wśród wrogów. Nie sposób wyobrazić sobie "Gwiezdnych wojen" bez ich udziału. Są symbolem gwiezdnej sagi, dlatego jako fan nie przejdziesz obojętnie obok tego, co mamy ci do zaproponowania. To stylizowany na szturmowca kubek - najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczysz. Półlitrowy kubek posiada pokrywkę, dzięki czemu napój pozostanie ciepły o wiele dłużej niż w zwykłym naczyniu. Dokładne odwzorowanie hełmu szturmowca po prostu zachwyca!

Moc jest zdecydowanie po stronie tego niesamowitego kubka. Produkowany na oficjalnej licencji kubek nawiązuje do ostatniej odsłony "Gwiezdnych wojen: Łotr 1", jednak kultowa ilustracja jest rozpoznawalna przez fanów każdej części. Kubek posiada iście magiczne właściwości. Kiedy nalejesz do środka ciepłą kawę lub herbatę, jego kolor zaczyna się zmieniać. Z ciemności wyłania się złowieszcza Gwiazda Śmierci - symbol, bez którego nie byłoby "Gwiezdnych wojen". Po drugiej stronie kubka znajduje się Lord Vader i Krennic w otoczeniu Szturmowców Śmierci.

Kolejną propozycją jest kubek ilustrowany jedną z najbardziej charakterystycznych rzeczy, jakie kojarzą się z "Gwiezdnymi wojnami". To miecze świetle, marzenie, które rozpalało wyobraźnię każdego fana, niezależnie od wieku. Ceramiczny kubek zmienia barwę pod wpływem ciepła. Idealny pomysł na prezent z okazji premiery najnowszej części filmu.

Kubek Death Star definitywnie zamanifestuje twoje poparcie dla Imperium. Widnieje na nim sylwetka samego Lorda Vadera, największego złoczyńcy w całej galaktyce. Anakin Skywalker (po przejściu na ciemną stronę mocy) widnieje na froncie czarnego kubka, jednak po zalaniu go wrzątkiem w jego tle pojawi się "Gwiazda śmierci". Na tyle kubka natomiast możemy podziwiać postać dyrektora Orsona Krennica, dowódcy Imperium, otoczonego konwojem szturmowców.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)