Przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek Liebherr

Przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek Liebherr

Przygotuj się na lato z nową linią zamrażarek Liebherr
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.08.2014 13:49
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Lato to najlepszy czas dla wielbicieli świeżej żywności. W końcu mamy okazję rozkoszować się walorami dojrzałych owoców i warzyw. Marka Liebherr przedstawia nową linię zamrażarek, które pozwolą zatrzymać lato w domu na dłużej.

Przy pomocy innowacyjnego systemu SuperFrost powietrze błyskawicznie schłodzi się do temperatury -32°C. Zamrożone w ten sposób warzywa i owoce zachowają wyjątkowy smak na dłużej, nie tracąc przy tym swych drogocennych witamin. Funkcja NoFrost pozwoli zamrozić żywność poprzez obiegowe, pozbawione wilgoci powietrze tak, aby nie tworzyć zbędnego lodu. Problem nadmiernego oszraniania wnętrza zamrażarki rozwiąże natomiast funkcja SmartFrost.

Zamrażarki Liebherr cechują się również dużymi i pojemnymi szufladami. Funkcja Telescopic Rails zapewnia wygodę ich wyciągania za pomocą jednego ruchu. Oszklone od frontu i zabezpieczone ze wszystkich stron przez system FrostSafe szuflady są bardzo wysokie i dają się z łatwością wysuwać 
z zamrażarki. Aby stworzyć dodatkowe miejsce nawet na najbardziej gabarytowe produkty przeznaczone do mrożenia, z pomocą przyjdzie VarioSpace. Jest to praktyczny system wyjmowania 
i wkładania szklanego dna szuflad zamrażarki, przez co powstaje dodatkowa przestrzeń do dowolnego zagospodarowania.

Zintegrowany system HomeDialog umożliwi centralne sterowanie kilkoma urządzeniami marki Liebherr rozmieszczonymi w dużym budynku czy też jednorodzinnym domu. MagicEye to efektowny panel sterowania z wyświetlaczem LCD i graficznym wskaźnikiem temperatury. Technologia LED zapewni natomiast równomierne, łagodne oświetlenie całego wnętrza.

Nowością jest oświetlenie LED także w szufladach zamrażarki. Kolejna innowacja to SoftSystem, który pozwoli na bezpieczne 
i delikatne zamknięcie drzwi nawet przy ich pełnym załadowaniu produktami. Specjalne hamulce zaczną działać gdy kąt zamykania drzwi osiągnie 30 stopni.

Podczas projektowania nowej linii zamrażarek Liebherr zadbał także o środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oszczędzania energii, nowe modele plasują się w najwyższych klasach efektywności energetycznej A++ oraz A+++. Zamrażarki tej marki mogą też pochwalić się wyjątkowo cichym działaniem.

Wolnostojące modele zamrażarek szufladowych Liebherr:

- GNP 4166 Premium z funkcjami NoFrost, VarioSpace, HomeDialog, systemem LED, Smartgrid ready, w klasie ekonomicznej A+++; cena: 5699 zł;
- GNP 2303 Comfort z funkcjami NoFrost, VarioSpace w klasie ekonomicznej A++; cena: 
3159 zł;
- GP 1476 z funkcjami VarioSpace, SmartFrost w klasie ekonomicznej A++; cena: 1559 zł brutto;
- GNP 3056 z funkcjami NoFrost, VarioSpace, LED, HomeDialog, Smartgrid ready, w klasie ekonomicznej A++; cena: 3999 zł brutto' - zamrażarka szufladowa do zabudowy Liebherr ING 3556 Premium z funkcjami NoFrost, LED, SelfSystem, SuperFrost, FrostSafe, VarioSpace, Telescopic Rails w klasie ekonomicznej A++; cena: 4390 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)