Promocja nawigacji Navigon dla iPhone'a

Promocja nawigacji Navigon dla iPhone'a23.10.2009 13:31
Promocja nawigacji Navigon dla iPhone'a
Źródło zdjęć: © Navigon

Od 23 października do 9 listopada 2009 roku firma NAVIGON rozpoczyna promocję cenową na oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator na urządzenia iPhone. Promocją objęta jest wersja europejska (mapy 40 krajów), którą można kupić za równowartość 79.99 EUR, czyli o 20% mniej niż zwykle

MobileNavigator dla iPhone, dostępny przez sklep internetowy Apple App Store, to onboard’owe rozwiązanie nawigacyjne - oprogramowanie i mapy są zainstalowane w pamięci urządzenia i nie ma potrzeba ściągania dodatkowych danych przez sieć komórkową, a więc w czasie nawigacji nie jesteśmy narażeni na żadne koszty.

288766641674926227
Źródło zdjęć: © (fot. Navigon)

Od czasu premiery oprogramowania, zostało ono wzbogacone o nowe funkcje, w tym płynną integrację funkcji iPod’a, dzielenie się z innymi swoim położeniem, automatyczną zmianę trybu dziennego i nocnego, planowanie tras czy ostrzeganie o fotoradarach. Nowe funkcje dostępne są jako bezpłatne aktualizacje do pobrania w Apple App Store.

NAVIGON oferuje również zestaw samochodowy przystosowany do urządzeń iPhone, pozwalający na nawigowanie z urządzeniem w położeniu pionowym lub poziomym. Zestaw jest dopasowany stylistycznie do wyglądu iPhone’a i zapewnia bezpieczne mocowanie iPhone’a w samochodzie. Cena zestawu to 39.95 EUR. Zestaw będzie wkrótce dostępny w sklepie internetowym NAVIGON (www.navigon.pl)
.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)