Promocja dla przenoszących numer do Play Mixtura

Promocja dla przenoszących numer do Play Mixtura

Promocja dla przenoszących numer do Play Mixtura
15.06.2009 16:41, aktualizacja: 15.06.2009 16:57

Od 16. czerwca oferta Play Mixtura będzie dostępna dla przenoszących numer z innych sieci. Teraz nowi klienci mogą liczyć nawet na 1000 dodatkowych minut na start. Do tej pory trzeba było przenieść numer najpierw do oferty prepaid, a dopiero potem do mix.

Klienci przenoszący numer od innego operatora do oferty Play Mixtura dostaną dodatkowe bonusy. Pierwszym jest zwrot kosztów za przeniesienie numeru - 60 zł, na który składają się dodatkowe pakiety złotówek po 20 zł przez 3 miesiące. Pakiety te ważne są zawsze do końca danego miesiąca kalendarzowego.

Złotówki można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (nie dotyczy połączeń międzynarodowych i połączeń w roamingu międzynarodowym).

W promocji _ MNP Play Mixtura _ czeka również dodatkowy pakiet minut do Play i na stacjonarne. Pakiety otrzymają wszyscy klienci, którzy wybiorą taryfę Play Mixtura 20 (250 minut), Play Mixtura 30 (500 minut) i Play Mixtura 50 (1000 minut). Pakiety można wykorzystać na połączenia głosowe i wideo do sieci Play oraz na połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych. Pakiet minut ważny jest 90 dni od daty aktywacji, niewykorzystane minuty przepadają.

Aktywacja oferty Play Mixtura w MNP odbywa się tylko w standardowym procesie dwuwizytowym (bez pełnomocnictwa)
!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)