Projektor Toshiby nie boi się złodziei

Projektor Toshiby nie boi się złodziei

Projektor Toshiby nie boi się złodziei
03.10.2007 09:30, aktualizacja: 03.10.2007 11:19

Toshiba rozpoczyna sprzedaż nowego projektora LCD o oznaczeniu TLP-X3000AU. Urządzenie, które ma się idealnie sprawdzać np. podczas konferencji, wyposażone zostało w system zabezpieczający przed kradzieżą.

TLP-X3000AU został zbudowany w oparciu o technologię 3LCD ( 0,63-calowe panele ), dzięki której potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli ( o jego jakość dba technologia Natural Color Enhancer3 ). Jego jasność oraz współczynnik kontrastu wynoszą, odpowiednio, 3000 ANSI lumenów i 400:1. Opisane parametry nie są co prawda imponujące, ale przedstawiciele firmy zapewniają, że do zastosowań dla jakich projektor został skonstruowany ( szkolnictwo, biznes ) powinny w zupełności wystarczyć.

Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przeciw złodziejom. Dysponuje bowiem niewielkim panelem kontrolnym, który po wyjęciu ze specjalnego gniazda unieruchamia projektor. Aby z niego skorzystać, należy wprowadzić przy pomocy wspomnianego panelu odpowiednie hasło lub umieścić go z powrotem na swoim miejscu.

Użytkownik otrzymał do dyspozycji lampę ( TLP-LW12 ), której żywotność ( w trybie Eco-Mode ) sięga 3000 godzin oraz funkcję automatycznej pionowej korekcji keystone'a ( +/- 30 stopni ). Właścciel urządzenia nie musi się również martwić o kolor ściany, na której wyświetla obraz ( odpowiednią korekcję zapewnia funkcja blackboard ) oraz o dźwięk, który zapewnia wbudowany głośnik o mocy 1 W. Wśród oferowanych wejść znalazło się jedno D-Sub, jedno S-Video i jedno composite.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)