Prezes Microsoftu odwiedzi Polskę

Prezes Microsoftu odwiedzi Polskę

Prezes Microsoftu odwiedzi Polskę
Źródło zdjęć: © Microsoft
16.04.2009 12:55

23 kwietnia z jednodniową wizytą przyjedzie do Polski Steve Ballmer, prezes firmy Microsoft Corporation. Steve Ballmer będzie gościem i głównym prelegentem Forum Liderów Usług dla Obywateli, konferencji elit rządowych i samorządowych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, której gospodarzem jest Prezydent miasta st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Będzie to już piąta wizyta szefa Microsoft Corporation w Polsce, poprzednia miała miejsce w kwietniu 2007 roku.

„Polska jest bardzo istotnym dla firmy Microsoft rynkiem, a nasza rola w regionie i w skali globalnej rośnie z roku na rok. Dlatego właśnie mamy możliwość gościć Steve’a Ballmera w naszym kraju już po raz piąty. Wizyta Steve’a Ballmera jest także pretekstem do zakomunikowania istotnych przedsięwzięć, jakie Microsoft będzie realizował właśnie w Polsce”. – powiedział Jacek Murawski, dyrektor generalny Microsoft w Polsce.

Obraz
© (fot. IDG)

Steven Ballmer urodził się w 1956 roku. Ukończył wydział matematyki i ekonomii na Harvard University oraz studia podyplomowe na Stanford University Graduate School of Business. Ballmer dołączył do zespołu Microsoft Corporation w 1980 roku, jako pierwszy menedżer zatrudniony przez Billa Gatesa. Od lipca 1998 roku pełnił funkcję dyrektora zarządzającego, a w styczniu 2000 roku objął stanowisko prezesa (CEO). Steve Ballmer jedną z bardziej znanych postaci biznesu na całym świecie. Niezwykle dynamiczny, pełen pasji i energii przywódca został uhonorowany w 2009 roku tytułem „Media Person of the Year” festiwalu reklamowego Cannes Lions.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)