Pralka Samsung WF80F5E5U4W - wykonana w tej samej technologii co telewizory

Pralka Samsung WF80F5E5U4W - wykonana w tej samej technologii co telewizory

Pralka Samsung WF80F5E5U4W - wykonana w tej samej technologii co telewizory
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.04.2013 15:23

W nowej pralce firmy Samsung WF80F5E5U4W można prać w niskich temperaturach. Jest to możliwe dzięki generatorowi bąbelków, które powodują rozpuszczenie i szybszą aktywację środka piorącego. Zwiększać ma to skuteczność prania w znacznie niższych temperaturach i przekładać się na oszczędność energii.

Pralka Eco Bubble jest wyposażona w silnik inwerterowy, który nie ma szczotek, przez co pracuje ciszej niż inne modele marki. Producent daje 10-letnią gwarancją na ten element.

Możliwość wyboru różnych programów cyklu piorącego (np. odplamianie) pozwala na pranie odzieży w zależności od konkretnych potrzeb. Odplamianie jest wstępnie zaprogramowanym cyklem piorącym, który umożliwia eliminowanie najróżniejszych zabrudzeń: śladów krwi, kakao, tłuszczu, kaszki, herbaty, wina, pomidorów, śladów ołówka, błota, kosmetyków, szminki, trawy itp. Cykl składa się z 20-minutowego namaczania w aktywnej pianie Eco Bubble. Przez to plama jest wstępnie rozpuszczana, a następnie zostaje usunięta podczas zwykłego cyklu prania.

Drzwiczki pralki Eco Bubble z linii Crystal Gloss są przezroczyste. Wykonane zostały w technologii stosowanej także przy produkcji obudowy najnowszych telewizorów Samsung - ma pozwalać na uzyskanie większej przejrzystości, głębszych kolorów i naturalności elementów dekoracyjnych na drzwiczkach. Sterowanie ustawieniami odbywa się za pomocą pokrętła z przyciskami reagującymi na dotyk.

Sugerowana cena detaliczna modelu WF80F5E5U4W wynosi 3299 PLN.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)