Poznaj tajemnice tworzenia gry Heavenly Sword

Poznaj tajemnice tworzenia gry Heavenly Sword

Poznaj tajemnice tworzenia gry Heavenly Sword
Źródło zdjęć: © IDG
19.06.2008 13:00

W lipcu do Polski zawita przedstawiciel Sony Computer Entertainment Europe, Tom Jones. W trakcie spotkania opowie o najnowszym dziecku SCEE, grze Heavenly Sword oraz wprowadzi w szczegóły dotyczące prac nad tym tytułem.

Heavenly Sword to gra akcji, w której wcielamy się w wojowniczkę imieniem Nariko - włada ona mieczem, który wysysa z niej życie. Producent opisuje grę jako wielką opowieść o przetrwaniu i próbie zemsty. T. Jones nie przyjedzie do Polski jednak wyłącznie po to, aby promować grę - ma on przede wszystkim opowiedzieć o technicznej stronie przedsięwzięcia, jakim było tworzenie gry.

Obraz

W pracach nad tytułem korzystano z oprogramowania do kreacji grafiki 3D firmy Autodesk - 3ds Max, Maya, MotionBuilder i Mudbox oraz technologii Autodesk HumanIK. T. Jones ma wyjaśnić dlaczego właśnie te aplikacje wybrano i w jaki sposób ich użyto. Z zapowiedzi dotyczących spotkania wynika również, że przekaże zebranym garść porad, jak zoptymalizować swoje środowisko pracy w wymienionych narzędziach.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, 18 lipca br. Udział w nim jest bezpłatny, ale liczba miejsc - ograniczona. Dlatego też warto uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem formularza online.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)