Postanowił ujawnić swoją twarz. Fani nadal w szoku

Postanowił ujawnić swoją twarz. Fani nadal w szoku

Postanowił ujawnić swoją twarz. Fani nadal w szoku
Źródło zdjęć: © YouTube
Adam Bednarek
26.03.2018 15:18

Twórca kanału HowToBasic wreszcie postanowił ujawnić swoją twarz. Film, który miał odkryć tajemnicę, rzeczywiście wszystkich zaskoczył.

HowToBasic to niezwykle popularny twórca - jego kanał już ma ponad 10 mln subskrypcji, a najlepsze filmy często po kilkadziesiąt mln wyświetleń. Na czym polega jego fenomen? Na pierwszy rzut oka HowToBasic wydaje się być kanałem, w którym znajdziemy poradniki i przydatne w codziennym życiu ciekawostki. Twórca jednak bawi się konwencją i wkręca - pewnie często przypadkowych - widzów, pokazując im coś, czego się raczej nie spodziewają. Jak wygląda według HowToBasic przygotowanie frytek? Uwaga, oglądacie na własną odpowiedzialność:

Choć całość kończy się spektaklem obrzydliwości, to nie mamy tu do czynienia z przesadzonymi, wulgarnymi treściami. Owszem, jego filmy granicę dobrego smaku, ale daleko mu do rodzimych "patostreamerów".

Jest tylko problem - nikt nie wie, kto za kanałem HowToBasic tak naprawdę stoi. Wydawało się, że tajemniczy youtuber wreszcie ujawni tajemnicę. Autor obiecał, że z okazji 10 mln subskrypcji pokaże swoją twarz. I rzeczywiście: jego film na ten temat zaskoczył wszystkich.

Mogłoby się wydawać, że fani poznali tożsamość osoby stojącej za HowToBasic, ale całość okazała się jednym wielkim żartem. W materiale występuje kilku znanych youtuberów, którzy twierdzą, że to oni odpowiadają za popularny kanał. Kto wie, może rzeczywiście wśród nich jest prawdziwy twórca? Jedno jest pewne: mamy do czynienia z ciekawym przedsięwzięciem, w którym udział wzięło kilka internetowych gwiazd. Coś na kształt podsumowania roku przez YouTube'a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)