Portale społecznościowe za darmo w telefonach Orange

Portale społecznościowe za darmo w telefonach Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL

25.08.2011 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najbliższy weekend, każdy posiadacz telefonu w Orange będzie mógł całkowicie bezpłatnie korzystać z dostępu do najpopularniejszych portali społecznościowych. W ramach kolejnej edycji Weekendów z Orange będzie można łączyć się z nimi przez telefon, przeglądać oraz umieszczać wpisy i zdjęcia bez żadnych ograniczeń.

Obraz

Weekendy z Orange to specjalna oferta promocyjna, dzięki której każdy klient Orange może bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju abonowanych usług, wystarczy aktywna karta SIM w sieci Orange. Oferta jest dostępna w każdy ostatni weekend miesiąca.

W sierpniowej edycji Weekendu z Orange, klienci przetestują usługi dostępu do serwisów społecznościowych i będą mogli bezpłatnie łączyć się ze znajomymi na portalach:

• www.facebook.pl,
• www.nk.pl,
• www.goldenline.pl,
• www.fotka.pl.

Oferta będzie dostępna od godziny 20.0. w piątek 26 sierpnia 2011 r., aż do godziny 23.59 w niedzielę 28 sierpnia 2011 r.

Aby z niej skorzystać wystarczy za pomocą zainstalowanej w telefonie przeglądarki internetowej wejść do Strefy Orange World, wpisując w okienku adresu: m.orange.pl, a następnie wybrać jeden z portali objętych ofertą Weekendy z Orange.

Promocja obejmuje nielimitowane przesyłanie danych ze stron ze Strefy Orange World (między innymi: www.orange.pl, m.orange.pl, mobile.orange.pl, www.telekomunikacja.pl, www.neostrada.pl, m.facebook.com, m.fotka.pl., m.goldenline.pl oraz m.nk.pl).

Przesyłanie danych ze stron zewnętrznych, zlokalizowanych poza Strefą Orange World, wiąże się z opłatą zgodną z cennikiem obowiązującym Abonenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (134)