Trwa ładowanie...
ycipk-1x97ak

Polska. Awaria w ING Banku Śląskim. Problemy z płatnościami i systemami bankowości

Dla klientów ING Banku Śląskiego piątkowy poranek w Polsce rozpoczął się fatalnie. Awaria dotyczy przede wszystkim systemów bankowości internetowej i mobilnej. Występują też utrudnienia z płatnościami. ING Groep pracuje nad rozwiązaniem problemów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska. Awaria w ING Bank Śląski
Polska. Awaria w ING Bank Śląski (East News, Fot: Wojtek Laski/Eastnews)
ycipk-1x97ak

Piątek 13-tego okazuje się wyjątkowo pechowy dla klientów ING Banku Śląskiego. Od rana występują problemy z dostępnością do usług banku. Nie działają płatności mobilne, płatności kartą, a także wypłaty z bankomatów. Spore utrudnienia występują również w przypadku prób dodzwonienia się na infolinię ING.

Brak możliwości płacenia kartą oraz wypłaty gotówki z bankomatu mogą skutecznie zablokować nasze działania finansowe. Wyjątkowo uciążliwe są również kłopoty z dostępem do aplikacji mobilnej czy bankowości internetowej. Awarie w bankach nie należą do rzadkości, co potwierdzają klienci ING.

ycipk-1x97ak

ING Bank Śląski.n"To nie pierwsza taka sytuacja" - możemy przeczytać w komentarzach na facebookowym profilu banku.

Rozgoryczeni klienci zarzucają spółce brak jakichkolwiek informacji o awarii. Wielu z nich o kłopotach dowiedziało się przy kasie w sklepie, aptece czy stacji benzynowej.

"Wstyd przy kasie, dziękujemy bardzo ING" - czytamy na Facebooku.

Na razie przyczyna awarii jest nieznana. W oficjalnym komunikacie ING możemy przeczytać, że problemy mogą potrwać do godziny 11:00

ycipk-1x97ak

Czytaj także: mBank: duża awaria. Nie działa Blik, są problemy z przelewami. Bank potwierdza

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1x97ak

ycipk-1x97ak
ycipk-1x97ak