Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

Podwójne doładowanie w Tak Taku i Tak Tak Fonie

14.01.2009 14:56, aktual.: 14.01.2009 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak Tak przygotował ofertę podwójnego doładowania, dzięki której użytkownicy będą mogli otrzymać na konto dodatkowo nawet 150 złotych. Promocja dostępna będzie od 15. stycznia.

Tak Tak przygotował ofertę podwójnego doładowania, dzięki której użytkownicy będą mogli otrzymać na konto dodatkowo nawet 150 złotych.

Promocja 2xTakTak skierowana jest do wszystkich użytkowników Tak Taka oraz abonentów oferty Tak Tak Fon. Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 złotych, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą już od 25 złotych, otrzymają od Tak Taka podwojenie wartości drugiego doładowania. Dzięki tej ofercie na koncie klienta może pojawić się dodatkowo nawet 150 złotych. Podwojona kwota może zostać wykorzystana bezterminowo na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach, bądź na inne wybrane usługi. Zarówno w Tak Tak Fonie, jak i w Tak Taku użytkownicy nie tracą zgromadzonych środków nawet po upływie ważności konta na połączenia wychodzące - po kolejnym przedłużeniu ważności konta cała zgromadzona dotychczas kwota pozostaje do wykorzystania.

Każdy użytkownik może skorzystać z podwójnego doładowania jednorazowo w czasie trwania promocji, tj. od 15 stycznia do 15 lutego 2009 roku. Z oferty mogą skorzystać również abonenci ofert Era Fun i Mega Fun.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)