Podkładka chłodząca z miękkiego materiału od firmy HAMA

Podkładka chłodząca z miękkiego materiału od firmy HAMA

Podkładka chłodząca z miękkiego materiału od firmy HAMA
Źródło zdjęć: © Hama
30.11.2009 13:10

Firma Hama Polska wprowadził do sprzedaży miękką, materiałową podkładkę chłodzącą do notebooków. Podkładka jest bardzo wygodna w transporcie i można ją bez najmniejszego problemu przechowywać w torbie do notebooka. Użytkowanie nie wymaga podłączania zbędnych kabli

Podkładka chłodząca Hama stanowi odpowiedź na problemy wynikające z wysokiej temperatury pracy wydajnych laptopów. Obciążone podzespoły rozgrzewają się czasami do temperatur, które mogą powodować niestabilność pracy systemu, a w skrajnych przypadkach uszkodzenie komputera. Bywa, że procesory emitują ciepło o wartości ponad 80°C, zaś karty graficzne nawet 90°C.

Obraz
© (fot. Hama)

Podkładka chłodząca marki Hama w znacznym stopniu niweluje ten problem. Produkt nadaje się do większości komputerów przenośnych, które są wyposażone w matryce o przekątnej od 12. do 17". Wypełniona jest specjalnym granulatem chłodzącym, który absorbuje ciepło wydzielane przez notebook przez około 8 godz. pracy. Po wystudzeniu można użyć podkładki ponownie.

Podkładkę chłodzącą Hama można stosować na każdej powierzchni: biurku, kolanach lub pościeli. Najlepsze efekty działania osiągane są w pomieszczeniach o temperaturze poniżej 25°C. Podkładki chłodzące Hama objęte są roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69,90 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)