Trwa ładowanie...

Poczuj się jak Kubica. "Grid 2" za darmo w Humble Bundle

Robert Kubica wrócił na tor F1, więc w niektórych może odżyć chęć samochodowej rywalizacji. Jest okazja - "Grid 2" na Steam od Humble Bundle zupełnie za darmo. Może to i nieco inne pojazdy niż w F1, ale frajda taka sama.

Share
Poczuj się jak Kubica. "Grid 2" za darmo w Humble Bundle
Źródło: Materiały prasowe
d3silbi

"Grid 2" nie należy do najnowszych gier - to produkcja z 2013 roku. Swoje lata już ma, ale wiek wcale nie musi być przeszkodą. Za "Grid 2" odpowiada Codemasters, autorzy wielu uznanych wyścigowych serii. Ostatnio wypuścili ciepło przyjęte "Dirt Rally 2.0".

Grid 2 za darmo na Humble Bundle

Jeśli od śmigania po szutrze wolicie jazdę po mieście lub profesjonalnym torze, to na pewno "Grid 2" przypadnie wam do gustu. Aby zgarnąć grę z dodatkami za darmo trzeba się tylko pospieszyć.

d3silbi

Wchodzimy na stronę Humble Bundle i zapisujemy się do newslettera. Jeżeli już ten krok mamy za sobą, bo wykonaliśmy go przy okazji innych rozdawanych gier, to wystarczy na stronie akcji "Grid 2" kliknąć w zielony baner: "Get the game".

Dzięki temu na maila dostaniemy kod, który możemy zrealizować na Steam.

Grid 2: świetne połączenie symulacji i zręcznościówki

Pośpiech jest niezbędny, bo promocja trwa jeszcze przez dwie doby. Albo do wyczerpania zapasów. Kody należy wykorzystać do 21 marca.

Dla kogo jest "Grid 2"? Codemasters zawsze umiało pogodzić miłośników bardziej symulacyjnego podejścia z niedzielnymi kierowcami. "Grid 2" może być wyzwaniem, ale też nie jest to gra, która odstraszy kogoś, kto na wirtualnym torze jest rzadko. Fani profesjonalizmu powinni spojrzeć w stronę serii "Project Cars". Ci, którzy po prostu lubią szybką jazdę i drogie fury, na pewno "Grid 2" nie będą rozczarowani.

d3silbi

Podziel się opinią

Share
d3silbi
d3silbi
Więcej tematów