Poczta Gazeta.pl z silnikiem Google Inc.

Poczta Gazeta.pl z silnikiem Google Inc.

Poczta Gazeta.pl z silnikiem Google Inc.
Źródło zdjęć: © gazeta.pl
03.01.2008 19:54

16 lutego użytkowników kont pocztowych portalu Gazeta.pl czekają spore zmiany. Pierwszą z nich jest konieczność powtórnego akceptowania regulaminu

16 lutego użytkowników kont pocztowych portalu Gazeta.pl czekają spore zmiany. Pierwszą z nich jest konieczność powtórnego akceptowania regulaminu.

Nowa poczta w portalu Gazeta.pl jest przedsięwzięciem wykorzystującym technologię Google Inc. W związku z tym zmianie ulegnie "Regulamin konta pocztowego użytkownika Gazeta.pl". Agora S.A. z dniem 15 lutego wypowie umowę świadczenia usług poczty elektronicznej wszystkim dotychczasowym użytkownikom kont pocztowych w domenie gazeta.pl.

Firma zapewnia, że zarówno login jak hasło nie ulegnie zmianie, a z usługi będzie można korzystać jak dotychczas. Stare wiadomości zgromadzone na koncie będą sukcesywnie przenoszone do nowego systemu pocztowego. Jednak z uwagi na komplikację i czasochłonność całego procesu może to potrwać jakiś czas i nie wszyscy użytkownicy będą od razu mieli dostęp w "nowej poczcie" do zachowanych wiadomości. Jednak nie zostaną one utracone, do czasu zaimportowania ich do nowego systemu będą dostępne poprzez system starej poczty.

Jednak od momentu uruchomienia nowego systemu pocztowego wszystkie nowe wiadomości trafiać będą tylko do niego. Brak akceptacji regulaminów skutkować będzie brakiem dostępu do nowych wiadomości, a odrzucenie regulaminu poczty Gazeta.pl spowoduje usunięcie konta z systemu.

[k-o]

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)