Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu

Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu

Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
20.10.2008 17:00, aktualizacja: 21.10.2008 10:40

Angielski motocyklista, który wrzucił na YouTube film ze sobą w roli głównej, dostał wyrok 12 tygodni pozbawienia wolności za niebezpieczną jazdę.

Sandor F., 28-letni entuzjasta motocykli i szybkiej jazdy, wykonywał jakiś czas temu karkołomne ewolucje na swojej maszynie, jeździł pod prąd i ścigał się z innymi pojazdami na drodze, wyciągając w porywach 21. km/h. Wszystko to sfilmował i wrzucił na YouTube, chcąc się pochwalić znajomym.

Obraz
© (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

Być może zebrał od znajomych słowa uznania, jednak filmem zainteresowała się brytyjska prokuratura. Sprawa znalazła finał w sądzie, który nie okazał żadnego zrozumienia dla szaleńczych wyczynów młodego Anglika i skazał go na 12 tygodni więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez 2 lata. Po upływie tego czasu Sandor będzie musiał zdać rozszerzony egzamin na prawo jazdy, o ile oczywiście w dalszym ciągu będzie chciał jeździć na swoim ukochanym motocyklu.

Po usłyszeniu wyroku Sandor wyraził szczerą skruchę i przyznał, że jego postępowanie było wyjątkowo głupie i niebezpieczne nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)