Plustek SmartOffice PS283 - szybki skaner biurowy z podajnikiem

Plustek SmartOffice PS283 - szybki skaner biurowy z podajnikiem

Plustek SmartOffice PS283 - szybki skaner biurowy z podajnikiem
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
29.05.2012 13:13, aktualizacja: 29.05.2012 14:01

Urządzenie jest przeznaczone do skanowania wszelkiego rodzaju dokumentów, począwszy od wizytówek, na popularnym formacie A4 skończywszy.

Plustek SmartOffice PS28. to urządzenie biurowe, przeznaczone do skanowania zarówno standardowych dokumentów w formacie A4, jak i mniejszych druków, takich jak wizytówki. Urządzenie charakteryzuje bardzo szybka i płynna praca podczas procesu przetwarzania dokumentów na wersję cyfrową. Nowy model Plustek potrafi skanować obrazy w wysokiej rozdzielczości do 600 dpi. Według danych uzyskanych od producenta, model SmartOffice PS283 skanuje dokumenty w formacie A4 z szybkościa 25 stron na minutę. Dodatkowo walory praktyczne wzbogaca zamontowany w tylnej części urządzenia podajnik, który pomieści jednocześnie do 50 stron A4 lub 20 wizytówek.

Funkcja programowania przycisku pozwala zdefiniować działanie przycisków szybkiego dostępu do głównych funkcji skanera. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może według własnych upodobań spersonalizować ustawienia konfiguracyjne.

Wraz z urządzeniem otrzymujemy bogaty pakiet użytecznych programów do zarządzania zeskanowanymi dokumentami: Plustek DI CAPTURE (do przechwytywania obrazu)
, ABBY Fine Reader Sprint Plus (do rozpoznawania tekstu) oraz NewSoft Page Manager (do zarządzanie dokumentacją). Z kolei aplikacja do zarządzania wizytówkami, Hotcard Bizcard Finder, pozwala na błyskawiczne stworzenie z dostępnych wizytówek, przeszukiwalnej bazy danych z kontaktami biznesowymi.

Gwarancja: 2 lata Cena: 115. zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)