Plus X Award rozdane

Plus X Award rozdane

21.05.2008 13:05, aktual.: 28.05.2008 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus X Award przypadają w udziale produktom wyróżniającym się
doskonałą technologią w czterech obszarach – innowacji,
wzornictwa, łatwości użytkowania i ekologii, w kategoriach: artykuły
gospodarstwa domowego, IT, elektronika konsumencka, narzędzia
elektryczne oraz technologie mobilne i fotograficzne.

*Firma Packard Bell otrzymła pięć prestiżowych nagród Plus X Awards, podczas ceremonii odbywającej się w dniu 20 maja w Kolonii. Plus X Awards to ważne coroczne wydarzenie w branży produktów konsumenckich. *
Firmę Packard Bell nagrodzono za osiągnięcia w dziedzinie innowacji, walorów użytkowych i wzornictwa, przyznając tytuł "Najbardziej Innowacyjnej Marki". Firma otrzymała to wyróżnienie już po raz drugi z rzędu, co świadczy o konsekwencji w procesach innowacji. Kompaktowy i wydajny komputer stacjonarny Packard Bell imax otrzymał wyróżnienie w kategorii “innowacja i walory użytkowe”, białe notebooki EasyNote BG Limited Edition i Easynote SB Limited Edition zyskały uznanie za “wzornictwo,” a bardzo lekki EasyNote XS za “walory użytkowe”. Otrzymanie tytułu “Najbardziej Innowacyjnej Marki 2008” jest szczególnym zaszczytem dla Packard Bell, świadczącym o nieustannym zaangażowaniu firmy w dostarczanie inteligentnie zaprojektowanych, łatwych w użyciu produktów IT.

Plus X Award to największy europejski konkurs produktów technologicznych, sportowych i lifestyle’owych.

Plus X Award przypadają w udziale produktom wyróżniającym się doskonałą technologią w czterech obszarach – innowacji, wzornictwa, łatwości użytkowania i ekologii, w kategoriach: artykuły gospodarstwa domowego, IT, elektronika konsumencka, narzędzia elektryczne oraz technologie mobilne i fotograficzne. Jury składające się z dziennikarzy-specjalistów wybiera zwycięzców, a nagrody przekazywane są podczas gali, transmitowanej w telewizji, cieszącej się dużą popularnością w niemieckich i europejskich mediach. W tym roku imprezę odbywającą się 20 maja w Kolonii obejrzało około 20 mln widzów kanału Giga.

Firmę Packard Bell reprezentował Eric Wijnen, Dyrektor Generalny Packard Bell Niemcy. Przyjmując nagrodę "Najbardziej Innowacyjnej Marki" Wijnen powiedział, że odzwierciedla ona umiejętność Packard Bell oferowania produktów dopasowanych do wymagań klientów. W tym celu firma Packard Bell nieustannie wdraża innowacje.
Laureaci nagrody mają prawo stosować znak Plus X Award jako symbol jakości na opakowaniach produktów i w materiałach komunikacyjnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także