PlayStation Vita: Europejczycy dostaną to samo, co Japończycy

PlayStation Vita: Europejczycy dostaną to samo, co Japończycy
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

05.10.2011 15:32, aktual.: 06.10.2011 08:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiemy już, które aplikacje znajdą się w pierwszym modelu konsoli PlayStation Vita. Sony postanowiło nie eksperymentować zbytnio i wybrało dla Europy w większości te same, które trafią w ręce graczy w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Po uruchomieniu PlayStation Vita gracz będzie miał do wyboru wiele aplikacji. Welcome Park ma go wprowadzić w świat PSV, dzięki Party oraz Group Messaging będzie mógł rozmawiać ze swoimi znajomymi, Near pozwoli grać mu ze znajdującymi się w okolicy innymi posiadaczami konsoli, Trophies wyświetlą wszystkie statystyki gracza, a działania usług Photos, PS Store, Music oraz Internet Browser chyba nie muszę tłumaczyć.

Gracze na Starym Kontynencie będą mieli dostęp nie tylko do praktycznie tych samych aplikacji, co ich koledzy z Japonii, lecz również dostaną do rąk identycznie zaprojektowane pudełko z konsolą i akcesoriami. Różnica może polegać na niedołączeniu do europejskiej wersji PlayStation Vita aplikacji o obco brzmiących nazwach: Nico Nico Douga i Yuusha no Kiroku.

Pierwsza z nich jest dostępną tylko w Japonii usługą video, a druga kalendarzem. Mam nadzieję, że przynajmniej jedna z nich trafi w nasze ręce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także