PlayStation Plus luty 2019. W ofercie "For Honor", "Hitman" i nowość od Sony

PlayStation Plus luty 2019. W ofercie "For Honor", "Hitman" i nowość od Sony

PlayStation Plus luty 2019. W ofercie "For Honor", "Hitman" i nowość od Sony
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Sony PlayStation
Arkadiusz Stando
31.01.2019 09:40, aktualizacja: 31.01.2019 13:45

Sony przedstawiło nową ofertę PlayStation Plus na luty 2019. Hitów może nie ma, ale warto rzucić okiem, bo jest w co zagrać. Wśród największych tytułów mamy "For Honor" czy "Hitmana". Oprócz tego, Sony przygotowało niespodziankę.

W ofercie PlayStation Plus na luty 2019 znajdziemy dwie duże, ale trochę wiekowe produkcje dostępne na PS4. Pod filmikiem prezentującym komentarze użytkowników widać ewidentne zadowolenie. Tymczasem nie ma chyba z czego się cieszyć. To po raz kolejny stare już gry, a jedna z nich - "For Honor" jest zdecydowanie przereklamowaną produkcją.

"For Honor" z zewnątrz może prezentuje się dobrze, ale w samej grze brakuje balansu i szybko się nudzi. Po jej premierze (luty 2017) pojawiła się masa takich opinii i do dzisiaj komentarze na Steamie pozostają mieszane. W ubiegłym roku "For Honor" aż dwukrotnie można było pobrać za darmo na PC. Chodziło oczywiście o rozreklamowanie gry, w ramach nadchodzącego wówczas dodatku "Marching Fire".

Oprócz "For Honor", w najnowszym PS Plus abonenci usługi będą mieli możliwość pobrania także:

  • "Hitman: The Complete First Season" (PS4)
  • "Davekick" (PS3, PS Vita),
  • "Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots" (PS3),
  • "Gunhouse" (PS4, PS Vita)
  • "Rogue Aces" (PS4, PS Vita)

Gry z PS Plus luty 2019 będą dostępne do pobrania już od 7 lutego

To jeszcze nie koniec nowości nadchodzących wraz z nowym PlayStation Plus. Sony wprowadza zmiany w swojej usłudze przetrzymywania danych w chmurze. Jest ona dostępna dla abonentów usługi PS Plus, i dotychczas pozwalała na przetrzymywanie 10 GB plików. Teraz jej pojemność wzrasta aż 10-krotnie, użytkownicy otrzymają aż 100 GB miejsca.

PS Plus w lutym 2019 po raz ostatni zawiera gry na PlayStation 3 oraz PS Vita. Od marca Sony zaprzestaje dodawania ich do swojej oferty. Wówczas z PS Plus będą mogli korzystać tylko użytkownicy konsol PlayStation 4 oraz potencjalnie kolejnych konsol.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)