Play zapłaci raty za twojego nowego smartfona. Przez 9 miesięcy lub 6 miesięcy

Play zapłaci raty za twojego nowego smartfona. Przez 9 miesięcy lub 6 miesięcy

12.10.2010 10:05, aktual.: 12.11.2020 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Comiesięczna rata za abonament i nowe urządzenie jest zbyt wysoka? Play proponuje: za smartfon nie musisz od razu płacić comiesięcznych rat, jeśli skorzystasz z propozycji operatora.

Partnerem materiału jest Play

Polski rynek telefonii jest niezwykle konkurencyjny, a operatorzy prześcigają się w pomysłach na nowe usługi i oferowane urządzenia. Jednym z ciekawszych rozwiązań może teraz poszczycić się Play – operator proponuje klientom między innymi pokrywanie kosztów rat za nowego smartfona. Dzięki temu operator może zaoferować dość nietypową promocję, która szczególnie może przypaść do gustu osobom planującym wymienić smartfon.
Play w zależności od wybranego smartfona obowiązuje się do pokrycia kosztów pierwszych 6 lub 9 rat za urządzenie. Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom oferty.

Pierwsze 9 rat za darmo i 70 GB internetu

Promocja została podzielona dwie kategorie. Pierwsza z nich, która zwalnia klientów Play z opłacenia pierwszych 9 rat, a ponadto – w ramach oferty L lub Homebox – daje dostęp do 70 GB miesięcznego transferu, dotyczy wybranych smartfonów firmy Samsung oraz Xiaomi. Trzeba przyznać, że lista urządzeń objętych promocją jest długa i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne są zarówno smartfony budżetowe dla mniej wymagających użytkowników, jak i najbardziej zaawansowane i nowatorskie składane konstrukcje Samsunga.

Obraz

Wśród 18 smartfonów dostępnych w ofercie 9 rat za 0 złotych znalazły się takie popularne urządzenia jak Xiaomi Redmi 9 czy Xiaomi Redmi Note 9 Pro, ale także nieco bardziej zaawansowany i obsługujący sieć 5G nowy model Xiaomi Mi 10T 5G .

Ofertę zdominowały jednak najbardziej pożądane modele Samsunga z rożnych półek cenowych, m.in. liczne smartfony z serii A.

Na szczególną uwagę zasługują najbardziej zaawansowane urządzenia koreańskiego producenta, na czele ze świetnie przyjętym Samsung Galaxy S20 FE 5G oraz seria Galaxy S20 w ogóle.

Dla miłośników najnowocześniejszych konstrukcji jest czekają natomiast dostępny Samsung Galaxy Z Flip 5G.

Godnych uwagi urządzeń jest wśród promocyjnej dwudziestki znacznie więcej. Informacje na ten temat znaleźć można na stronach Play.

A jak ta promocja – skierowana do klientów przenoszących numer - wygląda w praktyce? Klienci zawierają z operatorem dwie umowy – jedna dotyczy abonamentu na 24 miesiące, druga zaś sprzedaży urządzenia na 36 miesięcy, z czego 9 miesięcy za naszego smartfona płaci Play. Należy również pamiętać, że musimy zapłacić cenę „na start” za smartfon przy podpisaniu umowy.

W zamian przez pierwsze dziewięć miesięcy łączna opłata za nowy smartfon i abonament jest nawet o połowę mniejsza. Szczególnie warto rozważyć wybór bardziej zaawansowanego smartfona – wówczas oszczędności mogą sięgać nawet 150 złotych miesięcznie!

Sześć rat za 0 zł z dowolnym smartfonem

Obraz

Drugi poziom promocji obejmuje jeszcze większą liczbę smartfonów znajdujących się w ofercie Play, przy czym raty w wysokości 0 zł obowiązują przez pierwsze 6 miesięcy. Klienci mają także spory wybór w kwestii abonamentu – mogą się oni zdecydować na S, M, L lub Homebox. Tu również pamiętajmy, że musimy zapłacić cenę „na start” za smartfon przy podpisaniu Umowy.

Wybierać można spośród aż 64 telefonów, wśród których znajdziemy takie urządzenia jak:

Znów mamy zatem do czynienia z bardzo zróżnicowaną ofertą zarówno pod kątem specyfikacji sprzętowej poszczególnych urządzeń, jak i ich cen.

Prosto i bez oczekiwania

Trzeba przyznać, żenajnowsza oferta Play jest przemyślana – wybór urządzeń jest bardzo duży i zróżnicowany, a korzyści w postaci comiesięcznego obniżenia kwoty abonamentu z całą pewnością będą odczuwalne. Ponadto to operator zobowiązuje się do zajęcia się wszelkimi formalnościami – wystarczy, że klient złoży wniosek przeniesienie numeru online lub w salonie, a Play sam skontaktuje się z dotychczasowym operatorem i sfinalizuje przeniesienie. Co ważne – nie ma potrzeby czekać do końca umowy!

Nowego smartfona można odebrać nawet 6 miesięcy przed jej wygaśnięciem.

Partnerem materiału jest Play

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)