PKO BP wprowadza zmiany. Dostępna jest nowa usługa

PKO BP wprowadza zmiany. Dostępna jest nowa usługa

PKO BP Rotunda
PKO BP Rotunda
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Karolina Modzelewska
05.10.2020 09:50, aktualizacja: 01.03.2022 14:04

PKO BP wprowadził nową usługę w serwisie iPKO. Najnowsze rozwiązanie pozwala na jeszcze szybszy i sprawniejsze wybranie oraz nabycie obligacji skarbowych.

Internetowy serwis transakcyjny iPKO wzbogacił się o nową funkcję. PKO BP przygotował usługę, która pozwala jego klientom z łatwością wybrać i kupić obligacje Skarbu Państwa, a później sprawdzać ich stan. Dzięki niej można przejść bezpośrednio na stronę obligacjeskarbowe.pl. Nie wymaga to podjęcia żadnych dodatkowych działań – nie trzeba się ponownie logować.

PKO BP z nową usługą

Obligacje skarbowe są ciekawym rozwiązaniem dla osób szukających różnych możliwości lokowania swoich oszczędności. Jedną z ich podstawowych zalet jest niewielki poziom ryzyka, a także oprocentowanie, które często jest wyższe niż w przypadku lokat bankowych czy rachunków oszczędnościowych.

Osoby korzystające z usług mobilnych PKO BP zyskały jeszcze jedną funkcję, która ma ułatwić zarządzanie posiadanymi środkami finansowymi. Warto zaznaczyć, że PKO BP regularnie poszukuje usprawnień, które zostaną zauważone i docenione przez klientów banku. Oprócz standardowych opcji sprawdzenia konta oraz wykonywania przelewów dodaje nowoczesne rozwiązania, dopasowane do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)