Trwa ładowanie...
d2fz6r8

Pilot Delta Air Lines nietrzeźwy. Zatrzymano go tuż przed startem

Pilot Delta Air Lines został aresztowany na krótko przed startem samolotu. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia w trakcie kontroli załogi na lotnisku. Posiadał przy sobie butelkę alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Delta Air Lines - pijany pilot aresztowany.
Delta Air Lines - pijany pilot aresztowany. (Getty Images, Fot: Robert Alexander)
d2fz6r8

Całe zdarzenie zostało potwierdzone przez Patrick'a Hogan'a, rzecznika międzynarodowego lotniska w Minneapolis-Saint Paul. 37-letni pilot - Gabriel Lyle Schroeder miał lecieć z Minneapolis do San Diego. Oficerowie zauważyli, że Schroeder zachowywał się dziwnie w trakcie kontroli bezpieczeństwa członków załogi.

W oświadczeniu dla CNN, Kate Modolo – rzeczniczka linii lotniczych, powiedziała, że Delta Air Lines współpracuje z lokalnymi władzami. Dodała również, że: "Polityka Delty dotycząca alkoholu należy do najsurowszych w branży i nie tolerujemy żadnych naruszeń".

Delta nie podaje informacji na temat wcześniejszych problemów z pilotem

Delta odmówiła podania jakichkolwiek informacji na temat historii zatrudnienia pilota oraz ewentualnych wcześniejszych problemów dyscyplinarnych.

Do aresztowania doszło na pokładzie samolotu. Wszyscy pasażerowie musieli opuścić maszynę, przez co lot został opóźniony.

Śledczy czekają na wyniki badań toksykologicznych, co może potrwać nawet tydzień. Sam Schroeder nie chce komentować zdarzenia.

d2fz6r8

Podziel się opinią

Share
d2fz6r8
d2fz6r8
Więcej tematów