Pierwszy facebookowy telefon okazał się klapą

Pierwszy facebookowy telefon okazał się klapą

Pierwszy facebookowy telefon okazał się klapą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.05.2013 11:00

AT&T najpierw po miesiącu obcięło cenę z 99 dolarów do 0,99 dolara, a teraz rezygnuje ze sprzedaży HTC First, pierwszego smartfonu z Facebook Home UI - donosi BGR.

Według źródeł serwisu _ BGR _, smartfon powstały w ramach współpracy HTC i Facebooka w najbliższym czasie zniknie z cenników AT&T, a niesprzedane egzemplarze wrócą do producenta. W całym USA sprzedano mniej niż 1. tys. sztuk tego urządzenia i to właśnie bardzo złe wyniki sprzedaży są powodem rezygnacji sieci z dystrybucji smartfonu.

Biuro prasowe AT&T początkowo nie chciało skomentować doniesień _ BGR _, by później krótko skwitować _ - Jak wspominaliśmy wcześniej, cały czas robimy promocje cenowe. Nie ma jeszcze żadnych decyzji, co do przyszłych planów _.

Aplikację Home zainstalować można też samodzielnie, nie kupując specjalnego telefonu. Również i ona nie cieszy się jednak wielkim uznaniem. W ciągu pierwszych 1. dni pobrano ją 500 tys. razy, a do pierwszego miliona dobijała przez miesiąc. Obecnie jest poza pierwszą setką najpopularniejszych aplikacji we wszystkich krajach, w których dostępna jest w Google Play.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Jak wyglądałyby dzieci urodzone w kosmosie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)