Pierwsze Dni Internetowej Rewolucji za nami

Pierwsze Dni Internetowej Rewolucji za nami
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

30.11.2010 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blisko 4000 uczestników, taką frekwencją cieszyły się Dni Internetowej Rewolucji. Pierwsze z cyklu spotkań organizowanych przez firmy Google, home.pl oraz PKPP Lewiatan odbyły się we Wrocławiu i Krakowie. Celem inicjatywy szkoleniowo-edukacyjnej jest aktywizacja polskich przedsiębiorców do biznesowej aktywności w Internecie. Akcji patronuje Ministerstwo Gospodarki.

Internetowa Rewolucja, już od ponad roku zachęca właścicieli firm, zwłaszcza tych najmniejszych, do rozwijania działalności w Internecie. Aby ułatwić im start w wirtualny świat, Google, home.pl oraz PKPP Lewiatan przygotowały bezpłatny pakiet rozwiązań umożliwiających budowanie wizerunku w sieci. Przedsięwzięcie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dotychczas udział w nim wzięło ponad 2. tysięcy podmiotów z całego kraju. Jednakże, jak wynika z badań Millward Brown SMG/KRC, wciąż ponad 40% polskich firm nie posiada strony WWW. Pomimo dostępu do narzędzi pozwalających zaistnieć w Internecie, przedsiębiorcy obawiają się braku kompetencji w tym zakresie. Barierę tę można jednak łatwo pokonać. Dzięki regionalnym spotkaniom edukacyjnym, każdy z uczestników może bezpłatnie wziąć udział w warsztatach, spotkać się ekspertami i zdobyć niezbędny zasób wiedzy.

Obraz

Na początku przyszłego roku Internetowa Rewolucja odwiedzi kolejne polskie miasta. W lutym i marcu 201. r. spotkania odbędą się w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach oraz Szczecinie.

Więcej informacji o Dniach Internetowej Rewolucji można znaleźć na stronie www.dnirewolucji.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)