Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo

Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo

Pierwsza inteligentna opaska od Lenovo
Źródło zdjęć: © Chip.pl
27.10.2014 12:27, aktualizacja: 27.10.2014 15:34

Opaskę możemy już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z oferowanymi przez nią funkcjami.

Lenovo zaprezentowało swoją inteligentną opaskę. Możemy ją już obejrzeć na stronie firmowej Lenovo, gdzie możemy się także zapoznać z jej funkcjami.

Jedynymi ważnymi informacjami, których na razie Lenovo nie udostępniło, są data wprowadzenia na rynek i cena urządzenia. Ale i tak warto się przyjrzeć temu, co oferuje WS-B100.

SW-B100 to bardziej opaska niż smartwatch, choć jedną z jej funkcji jest oczywiście podawanie czasu, a także informowanie o nadchodzących połączeniach telefonicznych, powiadomienia o zdarzeniach w serwisach społecznościowych czy SMS-ach (wiele opasek nie oferuje tego typu możliwości). Najważniejsze są jednak informacje z zakresu zdrowotno-aktywnościowego, takie jak liczba spalonych kalorii, wykonanych kroków, przebyty dystans, praca serca. Wraz z dodatkową aplikacją (na Androida i iOS) wszystkie te dane mogą być prezentowane w formie czytelnych wykresów w ujęciu dziennym, tygodniowym albo miesięcznym.

Co ciekawe, SW-B100 może być również skonfigurowana pod kątem automatycznego blokowania i odblokowywania naszego komputera, bez konieczności wpisywania jakichkolwiek haseł.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Gmail przejmuje użytkowników polskich serwisów pocztowych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)