Philips Multigroom - urządzenie do stylizacji fryzury i zarostu

Philips Multigroom - urządzenie do stylizacji fryzury i zarostu

Philips Multigroom - urządzenie do stylizacji fryzury i zarostu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.05.2013 12:29

Philips Multigroom pozwala na przycinanie włosów i zarostu. Nasadka grzebieniowa z 12 lub 18 ustawieniami długości oraz komplet nakładek zapewniać ma wszechstronne możliwości stylizacji.

Trendy dotyczące sposobu noszenia brody zmieniały się na przestrzeni lat. Dziś mężczyźni mogą dowolnie stylizować swój zarost, uzyskując różnorodne efekty. Broda i wąsy wróciły do łask - coraz więcej mężczyzn eksperymentuje ze swoim zarostem.

Pełnowymiarowy trymer umożliwia wybranie jednego z 1. ustawień długości - od 1 do 18 mm (w odstępach co 1 mm). Po przycięciu zarostu można użyć golarki z siateczką, aby uzyskać efekt gładkiej skóry - z kolei efekt 3-dniowego zarostu uzyskać można korzystając ze zdejmowanej nasadki do modelowania zarostu. Cienkie linie i detale można natomiast wykonać za pomocą trymera do modelowania 20 mm, a nasadka obrotowa służy do usuwania zbędnego owłosienia z uszu i nosa.

Philips Multigroom służyć może także do stylizacji fryzury, przy pomocy jednego z 1. ustawień nasadki grzebieniowej do strzyżenia włosów (odstępy co 1 mm). Moc turbo przyśpiesza stylizację grubych włosów.

Obraz
© Multigroom Pro QG3371 (fot. Materiały prasowe)

Wskaźnik naładowania akumulatora pozwala sprawdzić, czy jest on rozładowany, czy też w pełni naładowany. Na 1. minut przed rozładowaniem urządzenia wskaźnik zmienia kolor na pomarańczowy. Podczas ładowania wskaźnik miga, a po całkowitym naładowaniu akumulatora - świeci na zielono w sposób ciągły.

Wodoodporna konstrukcja golarki Multigroom i Multigroom Plus umożliwia umycie urządzenia pod bieżącą wodą. Rekomendowane ceny detaliczne:

Multigroom Pro QG3371 - 269 PLN
Multigroom QG3340 - 199 PLN

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)