Pharos - komunikacja i nawigacja

Pharos - komunikacja i nawigacja
Źródło zdjęć: © HTC

18.02.2008 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC P3470 to najnowszy model z linii produktów GSM. Nowe
urządzenie wyróżnia się lekką konstrukcją, dużym ekranem,
oprogramowaniem do obsługi nawigacji satelitarnej i długim czasem pracy
na bateriach, wyznaczając nowe standardy w zakresie niedrogich
telefonów klasy smartphone z funkcją GPS

*HTC P3470 to najnowszy model z linii produktów GSM. Nowe urządzenie wyróżnia się lekką konstrukcją, dużym ekranem, oprogramowaniem do obsługi nawigacji satelitarnej i długim czasem pracy na bateriach, wyznaczając nowe standardy w zakresie niedrogich telefonów klasy smartphone z funkcją GPS. *
Długo oczekiwany HTC P3470 wyposażony w odbiornik GPS odznacza się łatwością użytkowania, elegancją i wszechstronnością. Łączy liczne funkcje komunikacyjne, rozrywkowe i biznesowe, dzięki którym może służyć zarówno do pracy jak i zabawy. Urządzenie posiada 2,8 calowy ekran kolorowy oraz 256 MB pamięci ROM i 128 pamięci RAM, może również wykorzystywać zewnętrzną pamięć mikro SD.

Nowy ekran startowy HTC daje szybki dostęp do poczty elektronicznej, smsów, kalendarza i listy kontaktów, a także do informacji o pogodzie i jej prognozach dla setek miast na całym świecie. Telefon wyposażony jest w procesor TI OMAP 850 z zegarem 200 MHz i moduł GPS SiRFStarIII zapewniający możliwość lokalizacji i nawigacji na całym świecie.

Obraz

Dotykowy interfejs i duży ekran o przekątnej 2,8 cala ułatwiają korzystanie z nawigacji satelitarnej w standardzie AGPS, a pojemna bateria czyni z niego urządzenie prawdziwie mobilne. Smartphone dostarczany jest z kartą Micro SD 1GB dla map i innych danych. HTC P3470 może współpracować z dowolnym programem nawigacyjnym przeznaczonym dla Windows Mobile typu TomTom Navigator czy Automapa. Czterozakresowy moduł komunikacji pozwoli wykonywać połączenia głosowe na całym świecie.

Pierwszym ogólnoeuropejskim operatorem, oferującym urządzenie pod marką HTC będzie Orange, który wprowadzi P3470 do swojej oferty w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Holandii. W Polsce urządzenie będzie dostępne zarówno w sklepach detalicznych i w sieci sprzedaży HTC pod koniec marca 2008 r. bez karty SIM w cenie około 1400 zł brutto (z VAT).

Obraz
© Nawigacja TomTom w telefonie HTC Pharos (fot. HTC)

Najważniejsze parametry
· Gabaryty: 108 x 58,3 x 15,7 mm
· Waga: 122 g
· Łączność: GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz
· System operacyjny: Windows Mobile 6® Professional
· Ekran: płaski, dotykowy, 2,8 cala QVGA
· Aparat: 2 megapiksele z automatyczną ostrością i macro
· Pamięć wewnętrzna: 256 MB flash, 128 MB RAM
· Pamięć wymienna: czytnik microSDTM
· Bluetooth: 2.0 z EDR
· GPS: GPS
· Złącza: HTC ExtUSBTM (mini-USB i audio jack w jednym; USB 2.0 Full-Speed)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)