Pendrive z kartą dźwiękową X-Fi

Pendrive z kartą dźwiękową X‑Fi

Pendrive z kartą dźwiękową X-Fi
19.09.2008 10:08, aktualizacja: 20.09.2008 17:44

Karta Creative Sound Blaster X-Fi Go! jest bardzo mała i lekka (waga
poniżej 20 g.), ma czarną elegancką obudowę i można ją np. przypiąć do
breloka do kluczy. Wbudowana pamięć flash o pojemności 1 GB mieści całe
oprogramowanie niezbędne do szybkiej i łatwej instalacji na dowolnym
notebooku czy komputerze stacjonarnym

*Creative wprowadza na polski rynek Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! - nową, zewnętrzną kartę dźwiękową komunikującą się z komputerem przez interfejs USB i oferującą nagradzane technologie X-Fi™, aby szybko zmodernizować komputer i uzyskać rewelacyjną jakość dźwięku oraz realistyczne efekty dźwiękowe i dźwięk przestrzenny w grach. *
Sound Blaster X-Fi Go! wyglądem przypomina typowy pendrive i ma wbudowaną pamięć typu flash o pojemności 1 GB. Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! uzyskała aprobatę World Championship Gaming Series™ i została przetestowana przez słynnego gracza Johnathana ‘Fatal1ty’ Wendela.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi Go! jest bardzo mała i lekka (waga poniżej 20 g.), ma czarną elegancką obudowę i można ją np. przypiąć do breloka do kluczy. Wbudowana pamięć flash o pojemności 1 GB mieści całe oprogramowanie niezbędne do szybkiej i łatwej instalacji na dowolnym notebooku czy komputerze stacjonarnym, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o sterownikach na płycie CD. Moduł pamięci posiada również funkcję ochrony przed zapisem, co zapobiega przypadkowemu usunięciu ważnych plików. Użytkownicy mogą zapisywać w pamięci flash indywidualne profile do gier, uzupełnienia, dodatki i wszelkie ważne pliki.

Obraz
© SoundBlaster X-Fi Go! (fot. Creative)

Creative Sound Blaster X-Fi Go! wykorzystuje moc i wydajność wielokrotnie nagradzanej technologii Creative X-Fi. Obsługiwane technologie to X-Fi Crystalizer i X-Fi CMSS-3D. X-Fi Crystalizer inteligentnie przywraca dynamikę, oraz odpowiedni poziom niskich i wysokich tonów utracone podczas kompresji, np. do formatu MP3, dzięki czemu poprawia brzmienie muzyki, gier i filmowych ścieżek dźwiękowych. X-Fi CMSS-3D rozszerza scenę dźwiękową gier stereofonicznych, muzyki MP3 i cyfrowych filmów, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny w głośnikach lub słuchawkach. Creative Sound Blaster X-Fi Go! obsługuje również technologię Creative EAX® Advanced HD™ 4.0, co dodatkowo zwiększa realizm w grach. Już ponad 400 gier wspiera technologię Creative EAX poprawiającą brzmienie efektów dźwiękowych.

Creative Sound Blaster X-Fi Go! dostarczany jest z oprogramowaniem Creative ALchemy, przywracającym dźwięk przestrzenny. Najnowsza technologia VoiceFX to dodatkowa rozrywka - użytkownik może zastosować ponad 18 różnych efektów głosowych w grach internetowych, lub zabawiać przyjaciół podczas głosowych pogawędek przez Internet.

Creative Sound Blaster X-Fi Go!
- Wystarczy podłączyć do portu USB.
- Programy instalacyjne i inne niezbędne pliki są przechowywane w urządzeniu. Nie wymaga płyty CD ze sterownikami ani dodatkowej pamięci flash.
- Wygodna forma: moduł USB, który można przypiąć do kółka na klucze lub paska na szyję.
- Wbudowane technologie X-Fi oferują niewiarygodny, dookolny dźwięk przestrzenny w słuchawkach, zwiększając wrażenia w grach, podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.
- Efekty EAX Advanced HD 4.0 i Open AL maksymalizują realizm dźwięku w grach.
- Wbudowana technologia VoiceFX umożliwia zmianę barwy głosu podczas grania oraz rozmów przez Internet.
- Oprogramowanie Creative ALchemy przywraca dźwięk przestrzenny w starszych grach uruchamianych w systemie Windows Vista.
- Dodatkowe oprogramowanie do bezpłatnego pobrania:
Creative Karaoke Player z obsługą formatu LRC - umożliwia śpiewanie ulubionych utworów z funkcją zmiany tonacji i echem.
Creative WaveStudio - łatwe w obsłudze narzędzie do edycji plików dźwiękowych, efektów specjalnych, a także do usuwania zakłóceń z nagranej muzyki, wykładów czy podcastów.

Najlepsze wrażenia w grach.
Karta Creative Sound Blaster X-Fi Go! współpracująca ze słuchawkami Creative Fatal1ty Gaming Headset zapewni najlepsze wrażenia w grach. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy biorących udział turniejach lub korzystających z notebooków. Nie muszą teraz rezygnować z najwyższej jakości dźwięku i super realistycznych efektów dźwiękowych w grach.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! dostępna będzie na rynku polskim w październiku w cenie 169,00 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)