Trwa ładowanie...
d2j52qk

Parasite. Zwycięzca Oskara za najlepszy film już za kilka godzin na VOD

Parasite to film, na który z niecierpliwością czeka wiele osób. O północy będzie można go zobaczyć w serwisie VOD. Warto zarezerwować chwilę czasu na obejrzenie zdobywcy aż 4 Oskarów i 26 innych nagród.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Parasite już za chwilę będzie dostępny na VOD
Parasite już za chwilę będzie dostępny na VOD (East News, Fot: JUNG YEON-JE/AFP/East News)
d2j52qk

Dramat Parasite to produkcja z Korei Południowej. Za jego reżyserię odpowiada Joon-ho Bong, podobnie jak i za scenariusz (we współpracy z Jin Won Hanem). Obsadę filmu tworzą aktorzy znani głównie z koreańskiego kina.

Parasite stał się zaskoczeniem 92. ceremonii wręczenia Oskarów, kiedy ku zdziwieniu całego świata filmowego otrzymał tytuł najlepszego filmu roku.

O czym opowiada Parasite?

Koreański dramat to historia dwóch skrajnie różnych rodzin. Zestawienie ze sobą odmiennych światów – bogatych i biednych. Los przypadkowo krzyżuje drogi dwóch rodzin, co doprowadzi do całkowitego wywrócenia do góry nogami ich dotychczasowego życia.

W Parasite można odnaleźć elementy różnych gatunków filmowych. Są tu nawiązania do romansu, kryminału, thrillera, a nawet i czarnej komedii. Film zebrał bardzo dobre oceny wśród krytyków. Wielu z nich przedstawia go jako dzieło mądre i niosące głębsze przesłanie.

Parasite na VOD

Już dzisiaj o północy film będzie dostępny na VOD. Każda zainteresowana osoba może poświęcić 132 minuty na jego zobaczenie. Czy warto? Należy przekonać się samemu.

d2j52qk

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2j52qk

d2j52qk