Para w ruch! Czyli nowe żelazka i generatory pary od marki Tefal

Para w ruch! Czyli nowe żelazka i generatory pary od marki Tefal

Para w ruch! Czyli nowe żelazka i generatory pary od marki Tefal
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.03.2015 13:17

Jeśli nie lubisz prasować, a efekty nie są zadowalające, sprawdź, co proponuje Tefal.

Firma Tefal niejako chciałaby ułatwić te żmudne czynności swoimi produktami. Mowa o nowych żelazkach Easygliss i generatorach pary Effectis. Producent obiecuje, że codzienne prasowanie może być szybkie, przyjemne, wygodne i dawać wymarzony efekt –. idealnie wyprasowaną odzież. Skąd tak daleko idące zobowiązania? Wszystko to dzięki… parze!

Nowe żelazka z serii _ Easygliss _, dzięki odpornej na zarysowania stopie _ Durilium _gwarantować mają bardzo dobry ślizg po każdej tkaninie, co ma ułatwić i przyspieszyć pracę. Dzięki silnemu uderzeniu pary (a nie – jak w tradycyjnych produktach – sile nacisku żelazka na tkaninę) szybko i perfekcyjnie można wyprasować odzież. _ Easygliss _to również automatyczne dostosowanie wytwarzania pary oraz temperatury w zależności od materiału. Ponadto funkcja pionowej emisji pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin. Każdy model z tej serii ma duży otwór wlewowy, niwelujący znany problem przypadkowego zalewania urządzenia wodą. _ Anti-Drip _ zapobiega kapaniu wody na tkaninę i eliminuje ryzyko jej poplamienia. Najwyższy model z linii Easygliss – FV4030 – posiada również system _ Auto Stop _ zwiększający bezpieczeństwo użytkowania dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla osób, które prasują dużo, często i oczekują idealnych efektów w krótkim czasie dobrym rozwiązaniem może być jeden z nowych generatorów pary _ Tefal Effectis _. Dzięki parze pod wysokim ciśnieniem można błyskawicznie wyprasować nawet największe zagniecenia. Generatory pary wytwarzają nawet do trzech razy więcej pary niż tradycyjne żelazka parowe, co zapewnia wydajne prasowanie wszystkich, także tych najgrubszych tkanin. Co więcej, para pod ciśnieniem nie działa jedynie na powierzchni materiału, lecz wnika w głąb tkaniny, więc możliwym jest prasowanie kilku warstw w tym samym czasie. To znacznie przyspiesza prasowanie chociażby pościeli i ręczników. System _ Smart Technology _ zastosowano w generatorze GV6770 to jedna optymalna kombinacja temperatury i pary do wszystkich tkanin, bez konieczności ręcznego ustawiania. Generatory są przy tym kompaktowe, lekkie i posiadają pojemny zbiornik na wodę, więc używanie ich jest bezproblemowe i nie wymaga dużo miejsca na ich przechowywanie.

Tefal Easygliss FV4030 - żelazko; stopa w technologii Durilium, system Auto Stop, funkcja Anti-Drip.

Moc: 2300W
Wytwarzanie pary: 0-40g/min
Uderzenie pary: 130g/min

Cena: 169 zł

Tefal Easygliss FV3922 - żelazko; żelazko; stopa w technologii Durilium, funkcja Anti-Drip.

Moc: 2300W
Wytwarzanie pary: 0-35g/min
Uderzenie pary: 120g/min

Cena: 159 zł

Tefal Easygliss FV4010 - żelazko; stopa w technologii Durilium, funkcja Anti-Drip.

Moc: 2200W
Wytwarzanie pary: 0-35g/min
Uderzenie pary: 110g/min

Cena: 149 zł
Tefal Effectis GV6720 –. generator pary; wytwarza do 3 razy więcej pary niż tradycyjne żelazko, kompaktowy i lekki.
Ciśnienie: 5 barów
Wytwarzanie pary: 120g/min

Cena: 649 zł

Tefal Effectis Easy GV6770 –. generator pary; wytwarza do 3 razy więcej pary niż tradycyjne żelazko, kompaktowy i lekki, system Smart Technology.

Ciśnienie: 5,2 bara
Wytwarzanie pary: 120g/min
Uderzenie pary: 230 g/min

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)