Pady do PlayStation łatwo uszkodzić. Mamy sposób aby temu zapobiec

Pady do PlayStation łatwo uszkodzić. Mamy sposób aby temu zapobiec

Pady do PlayStation łatwo uszkodzić. Mamy sposób aby temu zapobiec
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Arkadiusz Stando
09.12.2017 14:27

Pady do konsoli lubią upadać, tym samym mogą się zniszczyć. Na myśl o kosztach zakupu nowego pada można się zapłakać. Na szczęście jest inna, tańsza alternatywa, zapobiegająca uszkodzeniom.

Ile razy zdarzyło ci się upuścić pada? Można by to liczyć w setkach, czasem spadają same, czasem przy naszej "pomocy". Są w ten sposób narażone na uszkodzenie, a wiecznie nie będą działać. Odpowiednie etui nie dość, że ochroni twojego pada, to jeszcze doda mu kolorów.

Pady PlayStation mają ciekawy design, ale jeśli czujesz, że brakuje im kolorystyki, to mamy dla ciebie rozwiązanie. Sylikonowe etui w różnych kolorach nie tylko dostosuje wygląd, do takiego jaki sobie wymarzysz, ale też pomaga chronić urządzenie podczas upadków.

Oprócz różnokolorowych etui, są dostępne także jednokolorowe. Jeśli znudził wam się kolor pada, możecie go zmienić w moment. Świetna alternatywa, bo kupno nowego pada wiązałoby się z ogromnym wydatkiem. Tymczasem koszt etui jest niewielki, więc można je śmiało zmieniać od czasu do czasu wedle gustu.

Etui można kupić w przeróżnych interesujących wzorach. Zapalonym graczom idealnie będą pasować motywy połączone z grami czy popularnymi filmami sci-fi. Tak jak np. te przypominające legendarne transformersy.

Jeśli pad często wypada ci z rąk, to znaleźliśmy na to rozwiązanie. Gumowe etui nie tylko sprawia, że pad wygląda ciekawiej, ale i trzyma się go wygodniej i pewniej. Wszystko dzięki zastosowaniu tzw. gripów zwiększających komfort i zapobiegających wypadaniu pada z rąk. Super rozwiązanie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)