Orange: zatrzymaj czas do wszystkich na święta

Orange: zatrzymaj czas do wszystkich na święta

Orange: zatrzymaj czas do wszystkich na święta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.11.2011 15:41

Od 7 listopada w Orange trwa promocja świąteczna "Zatrzymaj czas do wszystkich", w której za połączenie do dowolnej sieci trwające do 30 minut klient zapłaci tylko za dwie pierwsze minuty.

W ramach usługi klienci otrzymują co miesiąc 600 minut, które można wykorzystać od 3 do 30 minuty połączenia do wszystkich sieci (stacjonarnych i komórkowych). W ramach promocji pakiet ten oferowany będzie klientom bezpłatnie przez określony czas (od 1 do 12 okresów rozliczeniowych), w zależności od wybranej taryfy i długości zobowiązania.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy zakupią nową aktywację lub przedłużą dotychczasową umowę w jednej z ofert abonamentowych lub mix: Delfin II, Pelikan II lub Pantera II. Promocja obowiązuje bez względu na wybraną opcję, zarówno z telefonem, jak i bez niego.

Promocyjne minuty wykorzystywane będą po minutach wynikających z posiadanego abonamentu. Po zakończeniu promocji usługa będzie dostępna w cenie 15 zł z VAT. W tej samej cenie mogą z niej skorzystać również dotychczasowi klienci usług abonamentowych operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)