Orange: Nowe usługi dla biznesu

Orange: Nowe usługi dla biznesu

Orange: Nowe usługi dla biznesu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.05.2012 10:38

Usługi skonstruowane tak, aby ułatwiać prowadzenie firmy, natychmiastowe wsparcie informatyczne, czy powierzchnia reklamowa dla lojalnych klientów - to nowe propozycje dla klientów biznesowych, teraz pod marką Orange.

Orange wprowadził do oferty dla firm nową wersję usługi stacjonarnego dostępu do Internetu - Turbo DSL. Pozwala ona na szybkie i stabilne pobieranie danych z prędkością do 10 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 1 Mb/s. Z umową na 24 miesiące, usługa kosztuje 89 zł netto, miesięcznie.

Turbo DSL zawiera pakiet bezpłatnych usług, które ułatwiają rozwijanie działalności w Internecie:
 _ Pakiet hostingowy _ umożliwia bezpieczne przechowywanie na serwerach operatora firmowych stron internetowych. Klienci mogą je tworzyć za pomocą systemu CMS, z którego mogą korzystać bezpłatnie. Mają w nim do dyspozycji m. in. biblioteki grafik oraz narzędzia do uruchomienia płatności PayPal i synchronizacji z porównywarkami cenowymi. Do dyspozycji jest też serwer FTP do przechowywania i udostępniania plików.
 Dla zakładających sklep, Orange przygotował proste instrukcje multimedialne, pomagające stworzyć sklep on-line, krok po kroku.
 Orange ułatwia także zarejestrowanie domeny internetowej i przypisanie do niej firmowych stron www.

Dzięki usłudze IT dla Firm, w cenie od 109 zł (+VAT) miesięcznie przedsiębiorcy mogą zapewnić swoim pracownikom stanowisko pracy wyposażone w gotowy do pracy komputer oraz urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Wraz z nim zyskują wsparcie informatyczne i serwis techniczny. Mogą też korzystać z usług backupu danych.

Z myślą o potrzebach większych przedsiębiorstw, w ofertach _ IT dla Firm _ dostępne są usługi hostingu - udostępnianych zasobów serwerowych i macierzy dyskowych do przechowywania i przetwarzania danych. Klienci posiadający własne serwery, mogą ponadto skorzystać z usług kolokacji, dzięki czemu ich zasoby informatyczne będą bezpiecznie przechowywane w centrum danych.

Do tej pory 120 firm z 10 polskich miast dostało od Orange przestrzeń reklamową o średniej wartości rynkowej 27 tys. zł. Obejmuje ona billboardy, powierzchnię reklamową w prasie oraz kampanie internetowe. Oferty tego typu przygotowywane są indywidualnie, dla "najbardziej lojalnych klientów".

Do oferty weszły też rozmaite rozwiązania ułatwiające kontakt klientów z firmą za pośrednictwem centrali. Centrala DIATONIS udostępnia ona system zapowiedzi i powitań - automatyczna recepcja a ponadto umożliwia kontakt z każdym pracownikiem firmy, pod jednym wspólnym numerem telefonu.

Mniejszym firmom, zatrudniającym pracowników często przebywających w terenie, proponowana jest Wirtualna Centralka Orange w cenie od 49 zł netto. Usługa umożliwia połączenie w jeden system wszystkich firmowych telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz przekierowywanie rozmów, tworzenie grup czy nagrywanie zapowiedzi głosowych.

Dla firm, których działalność jest związana z wizytami klientów (np. gabinety lekarskie, kosmetyczne, fryzjerzy lub kancelarie prawne) dostępna jest Wirtualna Recepcja Orange. Oprócz możliwości łatwego stworzenia i aktualizowania firmowej strony www, umożliwia ona korzystanie z wirtualnego asystenta. Ułatwia on pacjentom lub klientom samodzielne umawianie wizyt w oparciu o kalendarze udostępniane na stronie www i umieszczone w nich plany dnia.

Właściciel zyskuje dostęp do stale aktualizowanego grafika wizyt oraz bazy danych swoich klientów czy pacjentów. Może je przeglądać w telefonie komórkowym. Jest też na bieżąco informowany o zmianach w grafiku oraz zbliżających się terminach. Również pacjenci i klienci korzystający z Wirtualnej Recepcji otrzymują SMS-em potwierdzenie dokonanych rezerwacji i zbliżających się terminów wizyt.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)