Orange Love: tłumaczymy, co ma w sobie nowa oferta

Orange Love: tłumaczymy, co ma w sobie nowa oferta28.02.2017 16:42

Orange Love to nowa oferta pomarańczowego operatora. Ma w sobie szybki internet, telewizję 4K, telefonię stacjonarną i mobilną - i nie tylko. Wybraliśmy się do jednego z salonów Orange, by przekonać się o tym na własnej skórze.

W podstawowym pakiecie Orange Love dostajemy cztery usługi (internet, telewizję, telefon komórkowy oraz stacjonarny) za 69 zł przez pierwszy rok i 99 zł po tym okresie. Usługi, jakie wchodzą w jego skład to:

  • internet stacjonarny w technologii światłowodowej o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s;
  • telewizja: 97 kanałów w tym 33 w jakości HD oraz kanał Festival 4K oferujący relacje ze światowych festiwali muzycznych, z teatrów i oper;
  • telefon komórkowy: nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 3 GB internetu;
  • telefon stacjonarny: nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce, krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie oraz na nielimitowane rozmowy na numery komórkowe w USA i w Kanadzie.

Warto pamiętać, że światłowód Orange dociera obecnie do 1,5 miliona gospodarstw domowych. Mapę pokazującą zasięg usługi można znaleźć tutaj.

Telewizja w pakiecie Orange Love to 97 kanałów, w tym 33 w jakości HD oraz jeden w jakości 4K (dokładną listę kanałów dostępną w ofercie można sprawdzić tutaj).

W Orange Love w ramach umowy każdy otrzymuje modem FunBox 3.0 w standardzie Wi-Fi AC z czterema antenami działającymi w trybie MU-MIMO. Dzięki aplikacji Mój FunBox na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android można wygodnie zarządzać usługami dostępnymi poprzez modem. Natomiast z pakietem zawierającym telewizję otrzymamy dekoder Samsunga, który umożliwia równoczesne nagrywanie trzech kanałów podczas oglądania innego. Funkcja TimeShifting umożliwia zatrzymywanie i przewijanie oglądanych filmów. Za 49 zł Orange oferuje swoim klientom dysk o pojemności 500 GB przeznaczony do nagrywania filmów i programów.

Materiał powstał we współpracy z firmą Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)