Opera 11.60 już do pobrania

Opera 11.60 już do pobrania

Opera 11.60 już do pobrania
Źródło zdjęć: © WP.PL
06.12.2011 10:29, aktualizacja: 06.12.2011 12:16

Pojawiła się finalna wersja przeglądarki internetowej Opera 11.60. Choć nie jest ona tak popularna jak Mozilla Firefox, Google Chrome czy Internet Explorer, stanowi dla nich bardzo ciekawa alternatywę. Jej twórcy ciągle zwiększają możliwości programu. Wersja 11.60 nie wnosi żadnych rewolucji, jednak wprowadzono w niej kilka usprawnień.

W wersji Opery oznaczonej numerem 11.6. wprowadzono nowego klienta poczty e-mail, który teraz lepiej współgra z interfejsem programu. Przeglądarka została wyposażona w nowe mechanizmy parsujące, dla lepszej obsługi HTML5. Poprawiono też obsługę szyfrowanych połączeń SSL, przez co teraz nawiązywane są jeszcze szybciej. Nowością jest przycisk dodawania witryn do ulubionych, który teraz pełni dodatkową, opcjonalną funkcję, umożliwiającą podpięcie strony do karty Szybkiego Wybierania.

Dla niektórych Opera to najlepsza przeglądarka internetowa na świecie. Ale z pewnością znajda się też ci, którzy mają zupełnie inne zdanie. Jednak jedno jest pewne - program jest warty uwagi i wciąż rozwijany, ku uciesze swoich fanów.

Program dla systemu Windows można pobrać z naszego działu z plikami, klikając poniżej.

Dostępna jest też wersja dla Mac OS. Aby ją pobrac, należy kliknąć .

Zobacz materiał wideo promujący Operę 11.60

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)